پنج شنبه, 03 مهر 1399 ساعت 08:27 ب ظ - 09(Sep) 24 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

اجرای خدمات کلان شهرداری با بهره گیری از فناوری های روز هوشمندسازی می شودمعاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری تبریز بر اهمیت توسعه همکاری های مشترک با پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی تاکید کرد و گفت: بهره مندی از ایده های برتر کارآفرینان به هوشمندسازی اجرای خدمات مختلف شهرداری تبریز و افزایش رضایتمندی شهروندان منجر می شود.

اجرای خدمات کلان شهرداری با بهره گیری از فناوری های روز هوشمندسازی می شود معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری تبریز بر اهمیت توسعه همکاری های مشترک با پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی تاکید کرد و گفت: بهره مندی از ایده های برتر کارآفرینان به هوشمندسازی اجرای خدمات مختلف شهرداری تبریز و افزایش رضایتمندی شهروندان منجر می شود.

به نقل از امور ارتباطات معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری تبریز، مرتضی موحد نیا در جلسه مشترک با رئیس پارک علم و فناوری استان خواستار همکاری های بیشتر و دوجانبه با تدوین سیاست های مشترک شد و افزود: شهرداری تبریز به دنبال بروز رسانی در اجرای پروژه های مختلف خود است.

وی اظهار کرد: شهرداری تبریز می تواند با بهره مندی از نتایج پژوهش های روز شرکت های دانش بنیان گام بلندی به ایجاد شهر هوشمند در زمینه ایجاد زیرساخت های مختلفی مانند حمل و نقل عمومی، تنظیف و توسعه پارک های موضوعی بردارد.

موحد نیا عنوان کرد: شهرداری تبریز با برگزاری پنج دوره جشنواره در قالب ایده ها و اختراعات برتر مرتبط با وظایف کلان خود به دنبال عملیاتی شدن نتایج این جشنوارها، نیازمند همکاری با ارگان های فن آور محور است.

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری تبریز همچنین بر اصلاح روش ها و تسهیل انجام وظایف خود با هدف کاهش هزینه ها و بروکراسی ها تاکید کرد و گفت: می توان با همکاری مشترک پارک علم و فناوری و بهره گیری از تجارب کارکنان فعلی و بازنشسته شهرداری تبریز ساز و کارهای جدیدی برای افزایش بهره وری شهرداری، رضایتمندی شهروندان، کاهش هزینه های اجرایی، موازی کاری های بی مورد تعریف کرد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386