شنبه, 05 مهر 1399 ساعت 06:29 ب ظ - 09(Sep) 26 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

جلسه توجیهی تعرفه عوارض محلی سال۱۳۹۸ برگزار شدجلسه توجیهی تعرفه عوارض محلی سال ۱۳۹۸برای مسئولین درآمد شهرداری های مناطق دهگانه با حضور مدیرکل و کارشناسان اداره کل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تبریز با هدف تبیین و رفع ابهامات تعرفه برگزار شد.

جلسه توجیهی تعرفه عوارض محلی سال۱۳۹۸ برگزار شد جلسه توجیهی تعرفه عوارض محلی سال ۱۳۹۸برای مسئولین درآمد شهرداری های مناطق دهگانه با حضور مدیرکل و کارشناسان اداره کل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تبریز با هدف تبیین و رفع ابهامات تعرفه برگزار شد.

 در این جلسه محمد حسین زاده افزود: امید است سال جدید که سال رونق تولید نامگذاری شده است سالی پربار و توام با افزایش و رونق در تمام زمینه های اقتصادی و همچنین ساخت و ساز باشد.

مدیر کل اداره تشخیص و وصول درآمد شهرداری تبریز ادامه داد: یک مدیر موفق در حوزه درآمد شهرداری باید به  مطالب و مفاهیم تعرفه عوارض محلی اشرافیت کامل داشته و صاحب نظر باشد و علاوه بر آن باید با سایر حوزه های شهرداری از جمله شهرسازی و امور مالی و املاک تعاملات لازم را داشته باشد تا بتواند مسائل و مشکلات کاری بوجود آمده در مناطق را به دور از تنش و در محیطی آرام حل کند تا موجبات تسریع و تسهیل امورات مودیان فراهم آید.

وی افزود: این مجموعه یک مجموعه مشتری مدار است و باید با عملکرد صحیح باعث جذب سرمایه گذار در حوزه های ساخت و ساز در شهر تبریز باشیم.

وی افزود: در سال جدید جلسات متعدد با مسئولین درآمد مناطق دهگانه شهرداری تبریز برگزار می شود تا مشکلات و مسائل بوجود آمده مرتفع شده و هماهنگی های لازم بین مناطق صورت گیرد.

حسین زاده اظهار کرد:  مسئولین درآمد باید کنترل و نظارت کافی به عوامل تحت الامر داشته باشند و با شناسایی افراد نخبه و استعدادیابی آنان نیروهای مورد نیاز این حوزه پرورش داده و به نوعی روحیه جانشین پروری را تسری بخشند.

وی در ادامه به سایر حوزه های کاری این اداره کل اشاره کرد و گفت: مسئولین درآمد نباید خود را در چهارچوب تعرفه و امورات مربوط به آن محصور کنند بلکه باید با تلاش و جدیت در سایر حوزه های مربوط به این اداره از جمله واحدهای نوسازی و مشاغل و ممیزی املاک علاوه بر احاطه کاری و مدیریتی راهکارها و ایده های جدید ارائه کنند.

در ادامه این جلسه تغییرات موجود در تعرفه عوارض محلی سال ۹۸ نسبت به سال۹۷ برای مسئولین درآمد مناطق به تفضیل توضیح داده شد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386