جمعه, 04 مهر 1399 ساعت 07:04 ق ظ - 09(Sep) 25 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

اتمام عملیات جدول گذاری و زیرسازی انتهای خیابان ابوذر آخماقیه با هدف تسهیل در امر تردد وسایل نقلیه حل مشکلات چندین ساله عبور و مرور شهروندان منطقه و کاهش بار ترافیکی، عملیات عمرانی طرح اصلاح معابر و شبکه های ارتباطی انتهای خیابان ابوذر آخماقیه به طول ۵۰۰ متر توسط معاونت فنی و عمرانی منطقه ۷ به اتمام رسید.

اتمام عملیات جدول گذاری و زیرسازی انتهای خیابان ابوذر آخماقیه

با هدف تسهیل در امر تردد وسایل نقلیه حل مشکلات چندین ساله عبور و مرور شهروندان منطقه و کاهش بار ترافیکی، عملیات عمرانی طرح اصلاح معابر و شبکه های ارتباطی انتهای خیابان ابوذر آخماقیه به طول ۵۰۰ متر توسط معاونت فنی و عمرانی منطقه ۷ به اتمام رسید.

به گزارش شهریار، علی فرخی شهردار منطقه ۷ تبریز با اعلام این خبر گفت: با هدف اصلاح معابر و شبکه های ارتباطی، تسهیل در امر عبور مرور وسایل نقلیه و رفع مشکل چندین ساله اهالی محل عملیات زیرسازی وجدول گذاری انتهای خیابان ابوذر آخماقیه توسط معاونت فنی و عمرانی منطقه به اتمام رسیده است .

وی افزود: طول این مسیر ۵۰۰ متر و عرض آن ۱۰ متر است که عملیات جدول گذاری و احداث آبرو در این مسیر به پایان رسیده و بزودی شاهد آسفالت ریزی اساسی آن خواهیم بود.

فرخی اظهار داشت: انتهای این مسیر منتهی به مسیر امام زاده سید محمد کججانی است که  با اجرای این پروژه زائران این مکان مقدس  به سهولت می توانند به مسیرهای اصلی دسترسی پیدا کنند.

فرخی افزود: همچنین این مسیر به  ۳۰ متری مردانی آذر شهرک اندیشه نیز متصل می شود که به نوبه خود در کاهش بار ترافیکی این محل نیز نقش بسزایی خواهد داشت.

وی در ادامه گفت: شهرداری منطقه ۷ تبریز تلاش دارد با انجام ماموریت های محوله و ارائه خدمات درخور شان شهروندان عزیز تبریزی گام های کوچکی در جهت توسعه شهری زیبا و آباد بر دارد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386