پنج شنبه, 03 مهر 1399 ساعت 09:23 ب ظ - 09(Sep) 24 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

تیم شهرداری، امید فوتبالیست‌های جوان و بومی تبریز است/ همت بازیکنان، تیم را در لیگ یک حفظ می‌کندتیم فوتبال شهرداری تبریز با حضور کادر فنی و بازیکنان بومی، محل امیدی برای فوتبالیست های جوان شهر تبریز است.

تیم شهرداری، امید فوتبالیست‌های جوان و بومی تبریز است/ همت بازیکنان، تیم را در لیگ یک حفظ می‌کندتیم فوتبال شهرداری تبریز با حضور کادر فنی و بازیکنان بومی، محل امیدی برای فوتبالیست های جوان شهر تبریز است.

ایرج شهین باهر شهردار تبریز با بیان مطلب فوق گفت: ما اعتقاد داریم شهرداری تبریز با تیمی که صد در صد بومی است و بدون قراردادهای آنچنانی از بچه های همین شهر تشکیل شده است، در واقع در بخش قهرمانی فعالیت نمی کند بلکه عملا در بخش پایه فعال است.

وی ادامه داد: تیم فوتبال شهرداری تبریز محل امیدی برای فوتبالیست های جوان و بومی است و بر این اساس ما تلاش می کنیم که اگر شرایط فراهم باشد، به اعضای محترم شورا این پیشنهاد را بدهیم که تیم فوتبال با همین شرایط بومی گرایی و جوانگرایی و با کمترین هزینه ها، برای فصل بعد نیز حفظ شود.

ایرج شهین باهر عنوان کرد: چنانچه اعضای شورای اسلامی شهر تبریز موافقت کنند، سعی می کنیم تیم فوتبال شهرداری تبریز را به عنوان تیم پایه و تیمی که فقط متشکل از بازیکنان بومی باشد، حفظ کنیم.

وی در خصوص وضعیت فعلی تیم فوتبال شهرداری تبریز در هفته های پایانی مسابقات لیگ دسته یک باشگاه های کشور، گفت: دو بازی تا پایان فصل باقی مانده و ما تلاش داریم به بازیکنان روحیه بدهیم تا امتیازات لازم برای بقای تیم در لیگ یک را جمع آوری کنند. بر این اساس من قبل از بازی خانگی قبلی، هم به تمرین تیم رفتم و هم در مسابقه با شهرداری ماهشهر حاضر شدم.

شهردار تبریز یادآور شد: شرایط تیم و جدول مسابقات به گونه ای است که اگر بازیکنان بخواهند و همت کنند، می توانند سهمیه تیم را در لیگ دسته یک باشگاه های کشور حفظ کنند. این تیم متعلق به جوانان تبریز و بازیکنان حاضر در این تیم است و آنها باید اجازه ندهند تیم خودشان به لیگ دو سقوط کند. من اعتقاد دارم که اگر آنها بیشتر تلاش کنند، می توانند تیم را در لیگ یک حفظ کنند.

تیم فوتبال شهرداری تبریز در فاصله دو هفته تا پایان مسابقات لیگ دسته یک باشگاه های کشور، با کسب ۲۵ امتیاز در رتبه چهاردهم جدول ایستاده و قرار است سه شنبه هفته جاری در ورزشگاه اختصاصی خود از تیم مدعی صعود به لیگ برتر گل ریحان البرز پذیرایی کند. این تیم تمام بومی و جوان فوتبال تبریز احتمالا با یک امتیاز هم بتواند سهمیه خود در لیگ دسته یک را حفظ کند چراکه شهرداری ماهشهر به عنوان تیم آخر جدول که از شهرداری تبریز سه امتیاز کمتر دارد، این هفته در خانه تیم صدرنشین گل گهر سیرجان بازی دارد و این در شرایطی است که سیرجانی ها با پیروزی در این بازی جواز صعود در لیگ برتر را کسب می کنند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386