شنبه, 02 شهریور 1398 ساعت 01:22 ب ظ - 08(Aug) 24 2019

انتخاب زبان

اوقات شرعی

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
فریدون بابایی اقدم

 

فریدون بابایی اقدم در مراسم افتتاح پارک بانوان آنالار باغی و ۹ پروژه عمرانی و خدماتی در شهرداری منطقه ۱۰ گفت: علاوه بر تخفیف های فصلی پرداخت عوارض، به مناسبت روز معلم و کارگر، برای معلمان ۱۰ درصد تخفیف بیشتر در نظر گرفته شده است.

او همچنین افزود: به مناسبت روز کارگر نیز تصمیم گرفته شد تا هر چه سریعتر موضوع مشاغل سخت و زیان آور در پرداختی کارگران اعمال شود.

عضو شورای شهر تبریز اظهار داشت: این منطقه از حاشیه نشین تا بافت بسیار فرسوده دارد که نیازمند برنامه ریزی دقیق است.

بابایی اقدم با اشاره به اتفاقات رخ داده در منطقه بهشتی ادامه داد: تعداد زیادی از این نوع خانه‌ها در منطقه ۱۰ وجود دارد که اگر برای آنها مشکلی ایجاد شود حتی در اسکان موقت مشکل پیدا خواهیم کرد.

رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تبریز با بیان اینکه موضوع پارک و پروژه‌های خدماتی بسیار مهم است افزود: موضوع مسکن و میزان تاب آوری شهر در برابر اتفاقاتی مثل زلزله باید در برنامه ریزی‌ها دیده شود.

او تعداد خانه های مشکل دار شهر تبریز را متجاوز از ۲۰۰ هزار خانه دانست و خاطرنشان کرد: اگر به این موضوع فکر کنیم نمی توانیم آرام و قرار داشته باشیم.

بابایی اقدم ادامه داد: بسیاری از مشکلات موجود به دست شهرداری قابل حل نیست و اراده لازم باید در دولت وجود داشته باشد.

این عضو شورای شهر تبریز گفت: مطرح کردن این موضوع کار تبلیغاتی نیست، یک مشکل اساسی و جدی است، وقتی خسارت سیل در کشور ۳۵۰ هزار میلیارد اعلام می‌شود باید نگران وضعیت شهر باشیم و جلوی وقوع چنین خسارتی را بگیریم.

او در بخش دیگری از سخنانش از اقدامات شهردار منطقه ۱۰ برای استفاده منابع دولتی در منطقه تقدیر کرد و افزود: امیدوارم دیگر مدیران شهری نیز از این منابع بتوانند استفاده کنند.

بابایی اقدم در پایان با اشاره به اهمیت پارک‌ها و خدمات محله‌ای گفت: مجموعه این اقدامات می‌تواند به افزایش رضایتمندی بین شهروندان منجر شود.

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386