جمعه, 29 شهریور 1398 ساعت 02:16 ب ظ - 09(Sep) 20 2019

انتخاب زبان

اوقات شرعی

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تبریز پتانسیل‌های علمی فراوانی داردمدیر کل حراست شهرداری تبریز گفت: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تبریز ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های علمی بالایی دارد.

اسماعیل فتحیان در بازدید از سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تبریز با اشاره به رسالت اصلی این سازمان گفت: این سازمان با توجه به دارا بودن ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های علمی، توان ایفای نقش موثری در شهرداری و شهر تبریز دارد که با برنامه ریزی و نظارت دقیق بر نحوه ارائه خدمات می تواند خالق فرصت هایی طلایی برای بهبود مدیریت شهری باشد.

وی همچنین از مدیرعامل این سازمان و کارکنان این مجموعه به دلیل اقدامات ارزشمندی که برای تعالی و پویایی سازمان انجام داده اند، قدردانی کرد.

مدیر کل حراست شهرداری تبریز به تعامل و هماهنگی میان واحدهای مختلف شهرداری تاکید و خاطرنشان کرد: برای طی مسیر توسعه ضمن ارتقاء سیستم های هوشمند خدمات رسان، لازم است تمام واحدهای شهرداری نیز هماهنگ و در این مسیر گام بردارند.

فتحیان با تاکید بر ضرورت سیستمی کردن فعالیت هایی که در عرصه های مختلف شهرداری در جریان است گفت: اعتماد سازی و شفافیت در انجام وظایف سازمانی اصل مهم و اساسی در پیشرفت و تعالی اهداف سازمانی است

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386