شنبه, 29 شهریور 1399 ساعت 05:08 ب ظ - 09(Sep) 19 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌شرقی گفت: سهمیه مرحله اول «طرح اقدام ملی تولید مسکن» در این استان روز گذشته پایان یافت و مراحل بعدی ثبت نام در آینده اطلاع رسانی می‌شود.

به گزارش آی خبر به نقل از ایرنا ابوالقاسم سلطانی،  با بیان اینکه در مرحله اول این طرح ثبت نام برای ۱۱ هزار و ۹ واحد در استان تا عصر روز گذشته تکمیل شد، افزود: از این تعداد ۲ هزار و ۳۵۰ واحد در تبریز و ۶ هزار و ۵۰۰ واحد در شهر جدید سهند و بقیه در سایر شهرهای استان ثبت نام شده است.

وی اظهار داشت: پیش بینی می شود ۲۵ تا ۳۰ درصد از افراد ثبت نام کننده در مرحله اول این طرح پس از بررسی مدارک آن ها به علت نداشتن شرایط لازم و سبز نشدن فرم ج آن ها از لیست دریافت مسکن ملی حذف شوند.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌شرقی با اشاره به اینکه اراضی مسکن ملی در محدوده قانونی شهر قرار دارد، گفت: با توجه به محدودیت زمین در داخل محدوده شهرها به ویژه تبریز برای اجرای مراحل بعدی این طرح به دنبال شناسایی زمین های خالی در این محدوده و معرفی آن به وزارت راه و شهرسازی هستیم.

سلطانی، ادامه داد: آورده متقاضی در اجرای این طرح تا ۳۰ درصد قیمت تمام شده ساخت واحد بوده و در زمان عقد قرارداد بخشی از آورده از متقاضیان اخذ می شود.

وی یادآوری کرد: متقاضیان شهرهای تبریز، اسکو و آذرشهر علاوه بر درخواست استفاده از ظرفیت این طرح در شهرهای خود می توانند از ظرفیت شهر جدید سهند نیز استفاده کنند.

سلطانی، داشتن حداقل ۵ سال سکونت در شهر مورد تقاضا، متاهل بودن، نداشتن سابقه سکونت ملکی به نام خود و افراد تحت تکفل از فروردین سال ۸۴ تاکنون و عدم استفاده از هیچکدام از امکانات دولتی مانند زمین و یارانه مسکن از ابتدای انقلاب تاکنون را از شرایط ثبت نام افراد در این طرح اعلام کرد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386