پنج شنبه, 03 مهر 1399 ساعت 10:50 ق ظ - 09(Sep) 24 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز با اشاره به بارش برف بر تداوم استقرار و فعالیت اکیب های خدمات رسان در نقاط حساس شهر تاکید کرد.


محمدرضا قربانیان تبریزی در جلسه معاونان، مسئولین نواحی و ناظرین ستادی مناطق دهگانه شهرداری تبریز اظهار داشت: با توجه به بارش برف و در راستای به حداقل رساندن احتمال بروز مشکلات ناشی از برف اکیب های خدمت رسان مناطق دهگانه در مناطق حساس و زیرگذرها ، روگذرها و مسیرهای شیب دار معابر شهر تداوم حضور خواهند داشت.
قربانیان تبریزی با تقدیر از شهروندانی که در مواقع بارش برف از تردد های غیر ضروری در سطح شهر خودداری می کنند افزود: کاهش تردد در زمان بارش برف باعث خواهد شد تا نیروها و ماشین آلات خدمات شهری در کمترین زمان اقدام به برف روبی و بازگشایی معابر نمایند.
وی تردد اتومبیل های شخصی با لاستیک مستعمل در مواقع بارش برف را از عوامل ترافیک دانست و افزود: متاسفانه شاهدیم که حتی در مواقع عادی نیز ساعت ها مسیرها و شریان های اصلی شهر با ترافیک سنگینی مواجه است و این ترافیک در زمان بارش برف دو چندان می شود.
قربانیان تبریزی افزود: از تمامی شهروندان تقاضا داریم در مواقع بارش برف ضرورتا از تردد غیر ضروری در سطح شهر خودداری نمایند همچنین از تردد با اتومبیل های با لاستیک مستعمل و صاف که در زمان بارش برف احتمال بروز تصادف و ترافیک را افزایش می دهد به جد خودداری نمایند.
وی در ادامه با دستور آماده باش کامل نیروهای خدماتی در شب پیش رو برای برف روبی و بازگشایی معابر و نقاط حساس شهر از زحمات تمامی نیروهای خدمات شهری که در طول هفته گذشته و در مدت بارش برف، چهار شبانه روز در معابر اصلی و فرعی شهر برای مسیرگشایی و برف روبی و یخ زدایی این مسیرها زحمت کشیدند تقدیر و تشکر کرد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386