جمعه, 14 آذر 1399 ساعت 06:06 ق ظ - 12(Dec) 04 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

رییس شورای اسلامی شهر تبریز:

رییس شورای اسلامی شهر تبریز ضمن تبریک میلاد امام حسن و روز اکرام‌ با اشاره به سخنان اخیر رئیس جمهور در خصوص پاکیزگی و نبود متکدی‌ و معتاد متهاجر‌ در تبریز و توصیه برای الگو کردن تبریز برای کشور گفت: تبریز شهری است که همواره تمامی میهمانان به تمیزی و آراستگی آن اشاره دارند

 

شهرام دبیری تاکید کرد: این مومضوع باعث افتخار شهر تبریز است و نشان دهنده جایگاه این شهر در سطح کشور است.
وی با اشاره به لزوم تعیین و تکلیف تبدیل وضعیت‌ها گفت: شهرداری باید هرچه سریع‌تر نسبت به تبدیل وضعیت کارکنان با کمک مسئولین استانی اقدام کند و کارگران از این شرایط بلاتکلیف خارج شوند.
دبیری با اشاره به تذکر غلامحسین مسعودی ریحان درخصوص کاشت یک میلیون درخت در تبریز در سال ۹۹ گفت: به مردم قول داده‌ایم و باید نسبت به قولی که داده‌ایم صادق باشیم .
وی تاکید کرد: مهم این است که قول ما انجام شود و هیچکس قصد ندارد این حرکت را به نام خود بزند، این حرکت اقدامی از سوی شورا و شهرداری است.
شهرام دبیری با اشاره به بازدید اخیر از سازمان میادین گفت: اقدامات انجام گرفته‌ برای ساماندهی سبزه میدان تبریز قابل تقدیر است اما همچنان جای کار بسیار دارد.
وی  افزود:  اگر ساماندهی مناسبی به وقوع پیوندد نه تنها موجب راحتی و آسایش مردم در خرید بلکه موجب زیبایی و آراستگی شهر نیز خواهد بود .
وی با اشاره به مهار کرونا در دنیا گفت: میزان مرگ و میر به صورت مختصر درحال کاهش است.‌در ایران نیز اینگونه است اما اخیر تعداد مبتلایان افزایش یافته است.
دبیری تصریح کرد: اگر عادی سازی به تدریج و با رعایت موارد بهداشتی انجام‌شود مشکلی ایجاد نخواهد کرد.
سعید نیکو خصلت نیز در پایان‌ ضمن قدردانی از توصیف رئیس جمهور از پاکیزگی شهر تبریز گفت: تا امروز از شجاعت و مردانگی تبریز تعریف فراوان شده بود اما تعریف از زیبایی و پاکیزگی و خدمات شهری اولین بار بود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386