چهارشنبه, 09 آذر 1401 ساعت 09:52 ب ظ - 11(Nov) 30 2022

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

روزنامه‌نگاری حاشیه‌نگار یا توسعه‌گر

on شنبه, 28 آبان 1401 11:53
روزنامه‌نگاری حاشیه‌نگار یا توسعه‌گر

علی عباسی- متاسفم و با این اظهار تاسف باید بگویم سمت و سوی اکثر نوشته ها، تولیدات و بسته های محتوایی ما روزنامه‌نگاران آذربایجانی بیشتر از آنچه که در راستای...

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز با بیان اینکه بخش‌شدن باسمنج مغایر با قانون است، گفت: دیوان عدالت اداری نیز به این نتیحه رسیده که بخش شدن باسمنج روند قانونی را طی نکرده است و باید روند قانونی خود را طی کند.

 حجت‌الاسلام رسول برگی در جلسه امروز شورای اسلامی شهر تبریز اظهار کرد: از ابتدای شورای ششم مسئله‌ای که مطرح شده، بخش شدن باسمنج است. معتقدیم اگر نگاه صحیحی به این بخش داشتیم، شاهد مشکلات موجود نبودیم.

برگی از باسمنج به عنوان اتاق مهمان تبریز نام برد و افزود: باسمنج اتاق مهمان ما بوده و یکی از نقاطی است که به آن افتخار می‌کنیم و اگر بخواهیم زیبایی‌های تبریز را نشان دهیم، از باسمنج نام می‌بریم.

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز در بخش دیگری از سخنان خود گفت: تفکر اینکه تبریز یک روستای کوچک است و باید رشد آن متوقف شود، غلط است چرا که تنها راه توسعه تبریز از آن سمت است.

برگی خواستار ورود استاندار آذربایجان‌شرقی به این موضوع شد و افزود: اینکه می‌گویند تصمیمات قوا را زیر سوال نبرید، درست نیست چرا که ما بر اساس قانون صحبت کرده و قانونی حرکت می‌کنیم. گفته می‌شود شورای ششم تبریز حق اظهار نظر در مورد باسمنج را ندارد که این دیدگاه تاسف‌آور است.

او ادامه داد: مسئله بعدی این است که می‌گویند بخش شدن باسمنج از بین بردن تمرکززدایی است. شهرداری تبریز سال‌های سال در آنجا سرمایه‌گذاری کرده است. اگر قرار است این منطقه بخش شود، چرا مکان بخشداری توسط شورا اجاره شده است؟

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز اظهار کرد: در باسمنج شهرداری ویژه ایجاد می‌کنیم. قبل از ما قول داده بودند، جاده تبریز باسمنج احداث شود که آن هم احداث شده است.

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

صندوق عدالت قاجاری

صندوق عدالت قاجاری

آی نیوز؛ رسول پورزمانی - یکی از موارد مهم مربوط به دوره قاجار که عموم ایرانیان آگاهی چندانی از آن ندارند و مربوط به دوران ناصرالدین شاه می شود تشکیل...

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه مارالان - چهارسوق - کوی پیشنمازی - پاساژ پیشنمازی پلاک 21 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2022
1401 - 1386