چهارشنبه, 09 آذر 1401 ساعت 08:58 ب ظ - 11(Nov) 30 2022

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

روزنامه‌نگاری حاشیه‌نگار یا توسعه‌گر

on شنبه, 28 آبان 1401 11:53
روزنامه‌نگاری حاشیه‌نگار یا توسعه‌گر

علی عباسی- متاسفم و با این اظهار تاسف باید بگویم سمت و سوی اکثر نوشته ها، تولیدات و بسته های محتوایی ما روزنامه‌نگاران آذربایجانی بیشتر از آنچه که در راستای...

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار تبریز گفت: شهرداری تبریز در راستای پاسخگویی به درخواستهای متعدد شهروندان برای رفع معضل سد معبر و ساماندهی دستفروشی عزم جدی دارد.

 

به گزارش آی نیوز؛ جلسه رفع معضل سد معبر و ساماندهی دستفروشی با حضور معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار تبریز، معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار، مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار ، قائم مقام مدیرعامل و مدیران سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری و مدیران ستادی و معاونت های خدمات شهری مناطق دهگانه در محل سالن جلسات سازمان تبریز تشکیل شد.

 مهندس #جواد_صدیقی معاون محیط زیست و خدمات شهری #شهردار تبریز با اعلام این مطلب گفت: با هماهنگی های انجام شده با دستگاه قضایی و همراهی نیروی انتظامی، معاونت حمل و نقل و ترافیک، سازمان میادین و سازمان حمل و نقل بار، رفع سد معبر خودرویی و ساماندهی دستفروشی در دستور کار شهرداری قرار دارد.

جواد صدیقی گفت: با توجه به درخواست ها و شکایات متعدد شهروندان در خصوص سد معبرخودرویی، کم فروشی، دستکاری ترازوها توسط وانت بارها  با دستور شهردار تبریز معاونت خدمات شهری با همکاری و همراهی معاونت حمل و نقل و ترافیک، سازمان میادین و سازمان حمل و نقل بار نسبت به احصا کامل وانت های سد کننده معابر، و همچنین کنترل پروانه فعالیت مغازه های فروش میوه اقدام خواهد کرد.

وی افزود: با تشکیل اکیپی از سوی سازمان حمل و نقل بار مقصد #وانت بارهای حمل کننده میوه و تره بار از محل میدان میوه و تره بار تبریز احصا و کنترل خواهد شد.

صدیقی با اشاره به سد معبر #طبقچی ها نیز افزود: در راستای رفع سد معبر از پیاده رو ها و خیابان ها #طبق ها از سطح شهر جمع آوری و همچنین ساماندهی خواهند شد.

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

صندوق عدالت قاجاری

صندوق عدالت قاجاری

آی نیوز؛ رسول پورزمانی - یکی از موارد مهم مربوط به دوره قاجار که عموم ایرانیان آگاهی چندانی از آن ندارند و مربوط به دوران ناصرالدین شاه می شود تشکیل...

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه مارالان - چهارسوق - کوی پیشنمازی - پاساژ پیشنمازی پلاک 21 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2022
1401 - 1386