جمعه, 30 شهریور 1397 ساعت 01:08 ب ظ - 09(Sep) 21 2018

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 97: حمایت از کالای ایرانی

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

آی نیوز-  وزیر ورزش و جوانان، با بیان اینکه تبریز و آذربایجان ظرفیت این را دارد که به عنوان قطب بزرگ گردشگری در جهان مورد توجه قرار گیرد، گفت: امروز وزارت ورزش با همه لشگرش به تبریز آمده و اعلام آمادگی میکنیم تا ضمن بررسی وضعیت ورزش استان از ظرفیت های موجود در راستای تحقق تبریز 2018 بهره مند شویم.  مسعود سلطانی‌فر صبح امروز در نشست مشترک وزارت ورزش با ستاد استانی تبریز 2018، با بیان اینکه اتفاق بزرگی در کشور و علی الخصوص استان آذربایجان‌شرقی و شهر تبریز در حال وقوع است، اظهار داشت: استان آذربایجان‌شرقی یکی از مهم‌ترین استان‌های محوری و تاثیرگذار بوده و در حقیقت بنیانی برای کمک به توسعه کشور در منطقه شمال‌غرب کشور است.

وی افزود:  استان آذربایجان‌شرقی ظرفیت‌های بسیار بالایی دارد و سرمایه‌گذاری‌های زیادی از نظر بخش خصوصی و دولتی در این استان انجام شده است،

وزیر ورزش و جوانان اضافه کرد: با همدلی و همکاری که در استان وجود دارد سرعت توسعه استان قابل توجه بوده و با توجه به تجربه بیش از 20 ساله‌ای که در امور کشوری داشته‌ام این توسعه و تعامل و ارتباطات را در نگاه کلی می‌توانم ارزیابی کنم که وضعیت استان آذربایجان‌شرقی بسیار مطلوب بوده و وضعیت برای رشد و توسعه استان آماده  است هر چند در برخی مسائل مشکلاتی شاید وجود داشته باشد که آن هم با برنامه‌ریزی‌هایی رفع می‌شود اما وضعیت استان آذربایجان‌شرقی نسبت به دیگر استان‌ها بهتر است.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه آذربایجان‌شرقی توانمندی و ظرفیت بسیاری در رشته‌های مختلف داشته است، ادامه داد: استان آذربایجان‌شرقی و مجموعه چند استان دیگر دارای جاذبه‌های گردشگری زیادی هستند که هر کدام در نوع خود قابل بحث هستند.

وی بیان کرد: با توجه به انتخاب تبریز به عنوان مقصد گردشگری جهان اسلام در سال 2018  و تاثیرات مهم اقتصادی، فرهنگی و سیاسی که در منطقه می‌تواند داشته باشد این استان با همان ظرفیت‌های گردشگری نه تنها در جهان اسلام بلکه می‌تواند قطب بزرگ گردشگری در جهان تلقی شود.

سلطانی فر با تاکید بر اینکه تبریز و آذربایجان ظرفیت این را دارد که به عنوان قطب بزرگ گردشگری در جهان مورد توجه قرار گیرد، گفت: با توجه به شرایط خوبی که فراهم شده از این محل می توان توانمندی‌های موجود را به دنیا معرفی کرد.

وی اضافه کرد: یکی از مهم‌ترین رشته‌های گردشگری در دنیا گردشگری ورزشی بوده و با توجه به برگزاری بازی‌های بین‌المللی در دنیا مورد توجه کشورهای مختلف است، چرا که فرصت خوبی برای کشورهای بزرگ بوده تا با برگزاری رویدادهای بزرگ و ورزشی داشته‌های خود را به دنیا معرفی کنند.

وزیر ورزش و جوانان  خاطرنشان کرد: امروز وزارت ورزش با همه لشگرش به تبریز آمده و اعلام آمادگی می‌کنیم تا ضمن بررسی مشکلات ورزشی استان و بازبینی پروژه‌های استان در راستای تسریع روند تکمیل قدم‌هایی برداشته و همچنین ظرفیت‌ها و استعدادهای دیگر استان را شناسایی و از ظرفیت‌های موجود در راستای تحقق تبریز 2018 بهره‌مند شویم.

وی افزود: بنا داریم با تلاش و برنامه‌ریزی و همت مدیران وزارت به گونه‌ای برنامه اقدام کنیم که چندین رویداد بزرگ بین‌المللی در تبریز و شهرهای دارای امکانات استان برگزار کنیم تا کمکی برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر تبریز 2018 باشد.

سلطانی‌فر ادامه داد: با توجه به اینکه این اتفاق 57 سال یک بار اتفاق می افتد و در سال 2018 نوبت به ایران رسیده یک فرصت تاریخی و طلایی است تا بهره برداری مناسبی از این فرصت داشته باشیم.


نوشتن دیدگاه

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

عواقب خطرناک افسردگی در دوران بارداری

افسردگی در دوران بارداری اثر‌هایی بسیار مخرب بر رشد سلول‌های مغزی جنین می‌گذارد و احتمال ابتلای او به بیماری‌های سخت درمان را تشدید می‌کند.

هواپیمای رزمی و آموزشی «کوثر» رونمایی شد+مشخصات

اولین جنگنده بومی پیشرفته مجهز به سامانه های اویونیک و کنترل آتش بومی نسل 4 با نام کوثر با حضور رئیس جمهور رونمایی شد.

آی خبر © Aynews.ir 2007-2018
1397 - 1386