جمعه, 30 شهریور 1397 ساعت 12:21 ب ظ - 09(Sep) 21 2018

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 97: حمایت از کالای ایرانی

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

آی نیوز- شهردار تبریز با صدور پیامی به مناسبت روز خبرنگار تاکید کرد: حیات متعالی شهر و توسعه روزافزون برنامه‌های اجرایی، در گرو نقش رسانه ای اصحاب خبر است.

 در پیام دکتر صادق نجفی آمده‌است: «خبرنگار» این مفهوم شریف و کم‌نظیر، ضامن آگاهی و بینش عمومی است؛ قشر فرهیخته‌ای که مسیر پرتلاظم زندگی امروز را روشن ساخته و «توسعه و تعالی» را در باور عمومی، زنده نگه‌داشته است.

وی با گرامی‌داشت یاد و خاطره خبرنگار شهید «محمود صارمی» یادآور شده است: ثبت عنوان خبرنگار، بر سالروز شهادت این شهید فرهیخته و دلاور، از مهم ترین عناوین تقویم ارزش‌ها و رشادت‌های ایرانی اسلامی است که رسالت جامعه خبری را با مفاهیم والای ایثار و شهادت، مقارن ساخته‌است.

شهردار تبریز با تاکید بر نقش‌آفرینی جامعه خبری در مسیر «تبریز 2018» متذکر شده است: اکنون که نام عزیز تبریز، به مدد کوشش‌های مستمر، در عرصه‌های ملی و بین‌المللی طنین‌انداز شده‌، تبیین شایسته رویداد جهانی «تبریز 2018»، چشم‌ا‌نتظار جامعه خبری است.

دکتر نجفی در بخش دیگری از این پیام با اشاره‌ به این‌که شهر و شهروندان، قدردان تلاش‌‌های مجدانه جامعه خبری است، خاطرنشان کرده‌است: درک عمیق شهروندان از نقاط ضعف و قوت مسائل شهری، ملاک اصلی در تمایز «نقدسازنده» با اغراض و تمایلات شخصی است.

شهردار تبریز در پایان با تبریک روز خبرنگار از همفکری و همکاری صمیمانه خبرنگاران که همواره با انتقادهای سازنده خود مدیریت شهری را در اجرای هر چه بهتر طرح‌ها و پروژه های شهری یاری می‌کنند، قدردانی کرد.


نوشتن دیدگاه

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

عواقب خطرناک افسردگی در دوران بارداری

افسردگی در دوران بارداری اثر‌هایی بسیار مخرب بر رشد سلول‌های مغزی جنین می‌گذارد و احتمال ابتلای او به بیماری‌های سخت درمان را تشدید می‌کند.

هواپیمای رزمی و آموزشی «کوثر» رونمایی شد+مشخصات

اولین جنگنده بومی پیشرفته مجهز به سامانه های اویونیک و کنترل آتش بومی نسل 4 با نام کوثر با حضور رئیس جمهور رونمایی شد.

آی خبر © Aynews.ir 2007-2018
1397 - 1386