جمعه, 30 شهریور 1397 ساعت 12:30 ق ظ - 09(Sep) 20 2018

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 97: حمایت از کالای ایرانی

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

آی نیوز- شهردار تبریز با اشاره به نقش جامعه خبری در تقویت جایگاه ملی و بین‌المللی تبریز گفت: هویت تبریز و آذربایجان، مرهون قلم‌هایی است که دلسوزانه، اخبار و رویدادهای شهر را پوشش می‌دهند. دکتر صادق نجفی در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار که توسط انجمن صنفی روزنامه‌‌نگاران آذربایجان‌شرقی در عینالی برگزار شد، با بیان این مطلب اظهار داشت: تبریز به گواه تاریخ، در روزگاری نه‌چندان‌دور، صاحب کرسی‌های مهم بین‌المللی بود و ارتباطات خارجی کشور را پشتیبانی می کرد.

وی با بیان این‌که مطبوعات و صنعت نشر کشور، در تبریز به شکوفایی و بالندگی رسیده‌است، افزود: به مدد این پشتوانه ارزشمند، امروز حمایت از موزه مطبوعات را که با همت انجمن صنفی روزنامه‌‌نگاران استان در مرحله تجهیز است، در دستور کار خود قرار داده‌ایم و امیدواریم بتوانیم در معرفی گوشه‌ای از هویت تاریخی تبریز در این موزه، اثربخش باشیم.

شهردار تبریز یادآور شد: موضوع تبریز ۲۰۱۸ نخستین‌بار در نشست UCLG در استانبول مطرح شد و طی آن، به عنوان دبیر اطلس‌ شهرهای اسلامی تاکید کردیم که جایگاه کهن‌شهرهای اسلامی نسبت به دهه های پیشین، تضعیف شده و باید تقویت شود.

دکتر نجفی  با اشاره به این‌که احیای جایگاه متدن شهرهای اسلامی، تنها از مسیر تعاملات گردشگری ممکن است،  ادامه داد: خوشبختانه موضوعی که در نشست استانبول مطرح کردیم، با استقبال اعضا مواجه شد و پیرو آن، با رایزنی‌های مستمر بعدی و حمایت‌های دستگاه دیپلماسی کشور، موفق شدیم در رقابت نزدیک با شهرهای مهم جهان اسلام، نام تبریز را به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال ۲۰۱۸ ثبت کنیم.

وی با اشاره به این که مهم‌ترین محور توسعه، انسان است، افزود: جامعه خبری و رسانه‌ها باید از طریق فرهنگسازی و آگاهی، تمام توان خود را برای فعال‌نگه‌داشتن این محور مهم به کار گیرند.

شهردار تبریز اظهار داشت: تا آخرین لحظه ماموریت خود در مدیریت شهری، به پیمان خدمتگزاری خود پایبندیم و امیدواریم با مشارکت شهروندان و نقش آگاهی‌بخش رسانه‌ها، از فرصت «تبریز 2018» استفاده ایده‌آل ببریم.


نوشتن دیدگاه

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

عواقب خطرناک افسردگی در دوران بارداری

افسردگی در دوران بارداری اثر‌هایی بسیار مخرب بر رشد سلول‌های مغزی جنین می‌گذارد و احتمال ابتلای او به بیماری‌های سخت درمان را تشدید می‌کند.

هواپیمای رزمی و آموزشی «کوثر» رونمایی شد+مشخصات

اولین جنگنده بومی پیشرفته مجهز به سامانه های اویونیک و کنترل آتش بومی نسل 4 با نام کوثر با حضور رئیس جمهور رونمایی شد.

آی خبر © Aynews.ir 2007-2018
1397 - 1386