چهارشنبه, 09 آذر 1401 ساعت 09:19 ب ظ - 11(Nov) 30 2022

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

روزنامه‌نگاری حاشیه‌نگار یا توسعه‌گر

on شنبه, 28 آبان 1401 11:53
روزنامه‌نگاری حاشیه‌نگار یا توسعه‌گر

علی عباسی- متاسفم و با این اظهار تاسف باید بگویم سمت و سوی اکثر نوشته ها، تولیدات و بسته های محتوایی ما روزنامه‌نگاران آذربایجانی بیشتر از آنچه که در راستای...

آی نیوز- سرپرست شهرداری تبریز با اشاره به این‌که فضای سبز پایدار و جذاب، از ضرورت‌های مهم گردشگری است، از خرید ۳۶۰ هزار پیاز لاله برای شکوفایی در بهار ۹۷ خبر داد.

محمدحسین اسحقی با بیان این که رویکرد گل‌کاری شهرداری تبریز، در چند سال گذشته، با نگاه ویژه‌ای همراه بوده‌‌است، افزود: در سال‌های اخیر، سعی شده تا با پرورش نهاده‌ها، پرهیز از خریدهای غیرضروری و اجرای گل‌کاری‌های جذاب، گل‌کاری‌ به یکی از مزیت‌های فضای سبز شهر تبریز تبدیل شود.

وی با اشاره به برنامه‌های لاله‌کاری دو سال گذشته یادآور شد: تجربیات مهم دو سال گذشته باید در آستانه تبریز ۲۰۱۸ و به خصوص در بهار سال آینده، با تدارک فنی‌تر و گسترده‌تری همراه باشد.

سرپرست شهرداری تبریز تصریح کرد: خرید ۳۶۰ هزار پیاز لاله از جمله این اقدامات است که در دستور کار سازمان پارک‌ها و فضای سبز قرار گرفته و نوید بهاری زیبای و رنگین تبریز ۲۰۱۸ را می‌دهد.

اسحقی با تاکید بر این‌که تمام گل‌کاری‌ها باید از جنس مرغوب، ماندگار و زیبا باشد، افزود: کمیت و انبوهی گل‌کاری‌ها نباید موجب از بین رفتن کیفیت و پایداری آن‌ها شود.

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

صندوق عدالت قاجاری

صندوق عدالت قاجاری

آی نیوز؛ رسول پورزمانی - یکی از موارد مهم مربوط به دوره قاجار که عموم ایرانیان آگاهی چندانی از آن ندارند و مربوط به دوران ناصرالدین شاه می شود تشکیل...

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه مارالان - چهارسوق - کوی پیشنمازی - پاساژ پیشنمازی پلاک 21 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2022
1401 - 1386