سه شنبه, 27 آذر 1397 ساعت 09:38 ب ظ - 12(Dec) 18 2018

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 97: حمایت از کالای ایرانی

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

image image

شهریارنیوز: نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه تبریز، بصریت، وحدت و ولایتمداری را رمز سربلندی و پیروزی مردم ایران دانست.

به گزارش شهریار، حجت‌الاسلام‌والمسلمین آل‌هاشم در مراسم گرامیداشت حماسه ۲۹ بهمن و تجلیل از خانواده‌های شهدا که به همت شرکت واحد اتوبوس‌رانی و تاکسی‌رانی شهرداری تبریز برگزار شد، با بیان این مطلب اظهار داشت: امیدواریم بصریت، وحدت و اطاعت از فرامین رهبر معظم انقلاب ، الگو و سرمشق‌مان باشد تا در مقابل، شهدا، آزادگان، جانبازان و ایثارگران، به وظیفه خود عمل کنیم.

وی اظهار داشت: راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان داد که مردم آذربایجان و تبریز، هر لحظه، پا در رکاب، گوش‌به فرمان رهبر معظم انقلاب هستند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین آل‌هاشم با بیان این‌که مدارس و دانشگاهها در خصوص نشر افکار فرهنگ دفاع مقدس، وظایف حساسی دارند، افزود: امروز اگرچه در ظاهر، جنگ فیزیکی نداریم، اما همچنان محتاج این فرهنگ هستیم.

امام‌جمعه تبریز، کاروان راهیان نور را بهترین اقدام برای انتقال فرهنگ دفاع مقدس خواند و گفت: این توفیق را داشته‌ام که از اولین دوره فعالیت این کاروان‌ها، هر سال حضور داشته و اثرات سازنده آن را در میان نسل جوان و خانواده‌ها مشاهده کرده‌ام.

وی تاکید کرد: احترام به والدین شهدا وظیفه ماست و نباید تکریم ایشان را از یاد ببریم؛  احترام به این عزیزان، احترام به فرهنگ دفاع مقدس است.

نماینده ولی‌فقیه در استان ادامه داد:  پیروی از شهدایی که خون خود را صرف اجرای برنامه‌های اسلام کردند، نیازمند دقت است و باید در عمل ثابت شود.

وی با تاکید بر این‌که در سازمان‌ها و ادارات باید با مردم برخورد حسنه صورت بگیرد، گفت: مردم ما همه چیز خود را صرف انقلاب کرده‌اند و اگر در ادارات، کاری از دست‌مان ساخته نیست، دست‌کم باید با مهربانی و خوش‌رویی با مردم رفتار کنیم.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین آل‌هاشم تصریح کرد:  مردم‌مان از برخی برخوردها در ادارات، دلگیر هستند؛ مسئولان باید افتخار کنند که در خدمت مردم هستند، نه این که با تکبر رفتار کنند.

امام‌جمعه تبریز، در پایان از اقدامات شهرداری، شورای اسلامی شهر و شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی، در اجرای برنامه‌های ویژه‌ دهه فجر قدردانی کرد.

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2018
1397 - 1386