شنبه, 02 تیر 1397 ساعت 08:40 ب ظ - 06(Jun) 23 2018

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 97: حمایت از کالای ایرانی

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

 

آی نیوز به نقل از سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز، علی مدبر با اشاره به اینکه تمهیدات لازم در خصوص  اجرای طرح استقبال از بهار توسط این سازمان صورت گرفته است، اظهار داشت: این سازمان برای ورود به سال نو برنامه های متنوعی را در دستور کار خود قرار داده است.

مدبر افزود: اجرای صحیح طرح استقبال از بهار می‌تواند نقش مهمی را در ايجاد نشاط و شادابی فضای عمومی شهر و شهروندان ایفا کند که بر این اساس این سازمان  ضمن زیبا سازی سطح شهر اقدامات مطلوبی را برای ایام نوروز در نظر گرفته است.

مدیرعامل سازمان سیما، منظرو فضای سبز شهری شهرداری تبریز با اشاره به نزدیک شدن  هفته درختکاری ضمن دعوت از شهروندان  برای کاشت درخت در روز درختکاری، گفت:  از آنجا که افزایش سرانه فضای سبز جزو اولویت‌ برنامه‌های سازمان در این روز است، هماهنگی‌هایی لازم برای کاشت درخت در سطح مناطق صورت گرفته است.

وی در ادامه تصریح کرد: تجهیز و آماده سازی کلیه بوستانهای شهر از لحاظ تسهیلات رفاهی مورد نیاز مسافرین، هرس و مرتب کردن عرصه های فضای سبز همچنین رنگ آمیزی و بهسازی این فضاها در قالب طرح استقبال از بهار از جمله اهم برنامه‌ها و اقدامات اجرایی  این سازمان در این ایام خواهد بود.

 مدبر در پایان از اجرای  هفت سین های نوروزی در تبریز  خبر داد و گفت:  این سازمان تمام توان خود را بکار می گیرد تا شادابی را در ایام نوروز برای شهروندان و میهمانان نوروزی به ارمغان بیاورد.


نوشتن دیدگاه

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

توصیه‌های یک‌ساله‌ رهبر انقلاب خطاب به مسئولان

رهبر معظم انقلاب اسلامی  در یکسال گذشته توصیه‌های مهمی درباره موضوعات مهم به مسئولان نظام بیان کردند که خط حزب‌الله در ایام عید سعید فطر اقدام به انتشار این توصیه‌ها...

تأثیر شیر مادر بر هوش کودک چقدر است؟

مطالعات درباره تاثیر شیر مادر بر هوش کودک پیش از این نشان داده بود تغذیه با شیر مادر باعث افزایش بهره هوشی فرزند می شود که در بزرگسالی حدود ۳۰...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2018
1397 - 1386