سه شنبه, 29 اسفند 1396 ساعت 05:52 ق ظ - 03(Mar) 20 2018

انتخاب زبان

یادداشت

در منقبت سرمایه سالاری؛ بقالی و تاکسی تلفنی محله را دریابیم

سه شنبه, 17 بهمن 1396 09:23
در منقبت سرمایه سالاری؛ بقالی و تاکسی تلفنی محله را دریابیم

آی نیوز، علی عباسی - این روزها بقال های کوچه مان و تاکسی تلفنی محله مان در محاصره اقتصادی و تبلیغاتی فروشگاههای زنجیره ای و تاکسی های آنلاین هستند .

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

tabrizmarketing

شعار سال 96: اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب


 به گزارش آی نیوز، مهندس ایرج شهین باهر با اعلام این خبر گفت: شهرداری تبریز با هماهنگی و همکاری اداره کل منابع طبیعی، اداره کل محیط زیست آذربایجان شرقی، شرکت شهرک های صنعتی و کارخانجات صنعتی پیرامون تبریز تا پایان امسال یک میلیون اصله نهال غرس خواهد کرد.

شهردار کلانشهر تبریز با اشاره به اینکه این اقدام گامی در راستای احیای باغ شهر تبریز خواهد بود، افزود: کاشت یک میلیون اصله نهال با همکاری و مشارکت دستگاههای مختلف گام های ارزنده شهرداری تبریز در جهت توسعه فضای سبز و ریه های تنفسی شهر خواهد بود.

مهندس ایرج شهین باهر با تاکید بر اهمیت مدیریت منابع آبی و جلوگیری از هدر رفت آن افزود: هماهنگی های لازم برای مدیریت سیستماتیک منابع آبی در مناطق مورد کشت این نهال ها صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: برنامه ریزی شده است، با انتخاب گونه های سازگار با محیط منطقه و مقاوم در برابر کم آبی، استفاده از شیوه های نوین آبیاری و همچنین استفاده از پساب های تصفیه شده شهری برای آبیاری این نهال ها بتوانیم از حداقل مصرف آب بیشترین بهره وری را بنماییم.

شهردار تبریز تداوم گام های سبز شهرداری تبریز را در سایه همگامی و همراهی شهروندان و دستگاههای اجرایی و کارخانجات دانست و گفت: سمت و سوی سیاست های شهرداری تبریز به سوی کاستن از سطح چمن کاری در شهر و افزایش کاشت درختان در راستای استفاده بهینه از منابع آبی شهر می باشد ضمن اینکه فضاهای پیرامون شهری بهترین محل ها برای کاشت انبوه درختان و تقویت ریه های شهری هستند.

مهندس ایرج شهین باهر در پایان سخنانش نقش درختکاری در تلطیف هوای منطقه و افزایش زیبایی های بصری و منظر شهری و منطقه را از نتایج مورد انتظار در این طرح دانست و گفت: توسعه فضای سبز، زیباسازی منظر شهری و ایجاد محیطی آرامش بخش و سالم برای شهروندان با توسعه درخت کاری در شهر و پیرامون آن محقق شدنی است.


نوشتن دیدگاه

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2018
1396 - 1386