شنبه, 29 تیر 1398 ساعت 11:54 ق ظ - 07(Jul) 20 2019

انتخاب زبان

اوقات شرعی

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

 image

آی نیوز:معاونت خدمات شهری شهرداری تبریز، در اطلاعیه ای، با اشاره به شدت‌گرفتن توده توفان‌زا، ضمن اعلام آماده‌باش نیروهای خدماتی، از شهروندان خواست نکات ایمنی را رعایت کرده و هرگونه مشکل در معابر سطح شهر را به سامانه تلفنی ۱۳۷ گزارش دهند.

 

به گزارش آی نیوز، ورود توده توفان‌زا به شهر، مطابق پیش‌بینی هواشناسی، شدت گرفته و تا بامداد صبح فردا به طور نسبی تداوم خواهد داشت.  بر این اساس به شهروندان توصیه شده از گذاردن اتومبیل در کنار درختانی که احتمال سقوط به دلیل وزش تند باد دارند، خودداری کنند.

همچنین از شهروندان درخواست می شود از گذاشتن اشیاء سبک در پشت بام ها خودداری کنند تا در صورت وزش تندباد از وقوع حوادث ناخواسته جلوگیری شود.

شهروندان می توانند در صورت بروز اتفاق غیر مترقبه  و نیاز به حضور نیروهای خدماتی مراتب را به سامانه ۲۴ ساعته ۱۳۷ شهرداری تبریز اطلاع دهند.

احتمالا تندباد امروز  طیّ ساعات آینده تا عصر و شب تشدید می شود و احتمال سقوط اشیاء، شکستن درختان و وارد آمدن خسارات به تاسیسات انتقال نیرو و تاسیسات انتقال شهری بالاست هوشیار باشید.

با توجه به انجام خانه‌تکانی‌ در منازل، شهروندان لازم است نکات ایمنی را به خصوص در مورد آویزان‌بودن اشیا از بالکو‌ن‌ها و پشت‌بام‌ها رعایت کرده و در صورت مشاهده هر گونه موضوع پرخطر در معابر و مسیرها، مراتب را به سامانه تلفنی ۱۳۷ گزارش دهند.

گفتنی است نیروهای خدماتی و امداد رسان همراه با ستاد مدیریت بحران از شب گذشته در آمادگی کامل به سر می برند.با توجه به وزش تندباد، نیروهای خدماتی شهرداری تبریز همزمان با برنامه‌های استقبال از نوروز، در مورد مواجهه با مخاطرات تندباد نیز به خوبی توجیه شده‌اند.

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386