سه شنبه, 27 آذر 1397 ساعت 08:20 ب ظ - 12(Dec) 18 2018

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 97: حمایت از کالای ایرانی

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

آی نیوز: معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۶ تبریز گفت: با اتمام اصلاحات لازم در ١٠ روز اخير علائم و تجهيزات ترافيكي محدوده غرب تبریز در سطح حوزه این منطقه نوسازي و ساماندهي مي شود.

به گزارش آی نیوز به نقل از شهرداری منطقه ۶ تبریز، نادر خیردوست اذعان داشت: طی ۱۰ روز گذشته بالغ بر یک هزار تن آسفالت ريزي در وروديهاي شهر توسط منطقه ٦ انجام گرفته است.

معاون فني و عمراني شهرداري منطقه شش از اتمام عمليات لكه گيري آسفالت ورودي هاي شهر به منظور رفع معضلات موجود در اين مسيرها خبر داده و افزود: با عنايت به لزوم ساماندهي وضعيت عمومي آسفالت معابر و رفع مشكلات اساسي موجود بالاخص در وروديهاي شهر قبل از اتمام سال و شروع سفرهاي نوروزي با حجمي بالغ بر یک هزار تن لكه گيري و آسفالت اساسي در طي ١٠ روز اخير اقدام شده است.

وی خاطرنشان کرد: قبل از اتمام سال ٩٦ و با همكاري مشترك حوزه معاونت حمل و نقل و ترافيك شهرداري تبريز خط كشي ها، تجهيزات و علائم ترافيكي نوسازي و ساماندهي مي شود.

خيردوست با اشاره به تمركز اين منطقه به ساماندهي وروديهاي شهر افزود: آسفالت اساسي محدوده حد فاصل سه راهي فرودگاه تا پل روگذر مايان در محور تبريز - مرند و باندهاي كندرو در دست احداث در سال ٩٧ از جمله برنامه هاي كاري اين منطقه در بخش آسفالت اساسي معابر بوده كه بزودي و با شروع فصل كاري عملياتي خواهد شد.

گفتنی است، شهرداری منطقه ۶ کلانشهر تبریز با وسعتی بالغ بر ۷ هزار و ۴۳۱ هکتار از لحاظ جغرافیایی حدود یک سوم از سطح شهر تبریز را شامل می شود که جمعیتی حدود ۱۲۰ هزار نفر، را تحت پوشش قرار می دهد.

این منطقه به دلیل قرار گرفتن در مسیر ورودی زمینی شمالغرب تبریز، ورودی مسیر هوایی و نیز مسیر ریلی، از اهمیت و جایگاه خاصی در ارائه خدمات به مسافران ایفا می کند.

مساحت کل فضای سبز منطقه ۱۱۵ هکتار شامل ۲۸ پارک بزرگ و محله ای بوده و ۴۵ باب مسجد و حسینیه و ۸۵ مرکز آموزشی و تحصیلی دارد که دو پارک قوناقلار باغی و حجاج در ورودی شمالغرب تبریز و دو مسجد امام سجاد (ع) و نبی اکرم (ص) آماده میزبانی و تامین نیازهای مسافران نوروزی خواهند بود.

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2018
1397 - 1386