چهارشنبه, 18 تیر 1399 ساعت 09:10 ق ظ - 07(Jul) 08 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

 آی نیوز: اجرا و توسعه طرح سامانه هوشمند کنترل مرکزی scats در سال ۱۳۹۷ از پروژه های دارای اولویت معاونت حمل و نقل و ترافیک اعلام شد.

 آی نیوز: اجرا و توسعه طرح سامانه هوشمند کنترل مرکزی scats در سال ۱۳۹۷ از پروژه های دارای اولویت معاونت حمل و نقل و ترافیک اعلام شد.

به گزارش آی نیوز به نقل از معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز، سامانه کنترل مرکزی هوشمند چراغ راهنمایی scats یک سامانه مدیریت ترافیکی است که علاوه بر کنترل خودکار چراغ های راهنمایی ، شبکه ای از تقاطع ها ، تسهیلات زیادی را برای آنالیز ترافیکی، برنامه ریزی، ثبت گزارش ها، تشخیص خرابی ها و تعمیر و نگهداری سامانه تامین می کند .

مدیرکل دفتر مطالعات وبرنامه ریزی معاونت حمل ونقل با اعلام این خبر گفت: طبق ارزیابی های تطبیقی بطور متوسط تاثیر ایجاد سیستم هوشمند نظارت و کنترل مرکزی scats در تقاطع های اجرا شده را میتوان در قالب جدول زیر بیان کرد . 

image

فاطمه صریرا افزود: در این راستا معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز از سال ۱۳۹۱ مطالعات اجرای سامانه فوق الاشاره را در سطح تقاطع های اصلی شهری در دستور کار خود قرار داده است و حداکثر در بیش از ۲۳ تقاطع شهری به وسیله این سامانه مدیریت می شود .

وی تصریح کرد:  طرح ترافیکی بیش از ۲۵ تقاطع دیگر شهر نیز توسط مشاوران ذیصلاح تهیه و مراحل تصویب خود را توسط مراجع ذیصلاح طی کرده است از جمله تقاطع های سعدی ولیعصر ، پروین اعتصامی ولیعصر ، تقاطع گلگشت آزادی ، تقاطع آی نیوز بلوار دکتر حسابی تقاطع های خیام و امام رضا در بلوار ایل گلی ، چهارراه حافظ، چهارراه ابوریحان و .... است.

شایان ذکر است؛ در بررسی های میدانی تقاطع های شهری با اولویت حفظ وضع موجود وکمترین تغییرات هندسی و فیزیکی و جابجایی اشجار و مبلمان شهری در تقاطع بررسیهای لازم به عمل آمده و سعی بر آن بوده است که تا جای ممکن با کمترین تغییرات این طرحها اجرایی شود که در برخی از تقاطع ها بدلیل وضعیت ترافیکی تقاطع لاجرم با حذف میدان و یا کوچک سازی میدان عملکرد بهینه تقاطع به لحاظ ترافیکی حاصل می شود .

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386