پنج شنبه, 06 ارديبهشت 1397 ساعت 02:19 ب ظ - 04(Apr) 26 2018

انتخاب زبان

یادداشت و گزارش

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

tabrizmarketing

شعار سال 96: اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

 آی نیوز: اجرا و توسعه طرح سامانه هوشمند کنترل مرکزی scats در سال ۱۳۹۷ از پروژه های دارای اولویت معاونت حمل و نقل و ترافیک اعلام شد.

به گزارش آی نیوز به نقل از معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز، سامانه کنترل مرکزی هوشمند چراغ راهنمایی scats یک سامانه مدیریت ترافیکی است که علاوه بر کنترل خودکار چراغ های راهنمایی ، شبکه ای از تقاطع ها ، تسهیلات زیادی را برای آنالیز ترافیکی، برنامه ریزی، ثبت گزارش ها، تشخیص خرابی ها و تعمیر و نگهداری سامانه تامین می کند .

مدیرکل دفتر مطالعات وبرنامه ریزی معاونت حمل ونقل با اعلام این خبر گفت: طبق ارزیابی های تطبیقی بطور متوسط تاثیر ایجاد سیستم هوشمند نظارت و کنترل مرکزی scats در تقاطع های اجرا شده را میتوان در قالب جدول زیر بیان کرد . 

image

فاطمه صریرا افزود: در این راستا معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز از سال ۱۳۹۱ مطالعات اجرای سامانه فوق الاشاره را در سطح تقاطع های اصلی شهری در دستور کار خود قرار داده است و حداکثر در بیش از ۲۳ تقاطع شهری به وسیله این سامانه مدیریت می شود .

وی تصریح کرد:  طرح ترافیکی بیش از ۲۵ تقاطع دیگر شهر نیز توسط مشاوران ذیصلاح تهیه و مراحل تصویب خود را توسط مراجع ذیصلاح طی کرده است از جمله تقاطع های سعدی ولیعصر ، پروین اعتصامی ولیعصر ، تقاطع گلگشت آزادی ، تقاطع آی نیوز بلوار دکتر حسابی تقاطع های خیام و امام رضا در بلوار ایل گلی ، چهارراه حافظ، چهارراه ابوریحان و .... است.

شایان ذکر است؛ در بررسی های میدانی تقاطع های شهری با اولویت حفظ وضع موجود وکمترین تغییرات هندسی و فیزیکی و جابجایی اشجار و مبلمان شهری در تقاطع بررسیهای لازم به عمل آمده و سعی بر آن بوده است که تا جای ممکن با کمترین تغییرات این طرحها اجرایی شود که در برخی از تقاطع ها بدلیل وضعیت ترافیکی تقاطع لاجرم با حذف میدان و یا کوچک سازی میدان عملکرد بهینه تقاطع به لحاظ ترافیکی حاصل می شود .

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

برنامه هدایت چند مرحله‌ای کاربران به سمت پیام‌رسان‌های داخلی

دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور از اختصاص مرکز نگهداری داده مجهز و حفاظت‌شده و زیرساخت های مورد نیاز به پیام‌رسان‌های داخلی برای ارائه خدمات بهتر و سریع‌تر به مردم...

ایران صدرنشین تولید علم جهان اسلام/ ۲۲ درصد از تولیدات علمی کشورهای اسلامی توسط پژوهشگران ایران

سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام گفت: ۲۲ درصد از کل تولیدات علمی کشورهای اسلامی توسط پژوهشگران ایران تولید می‏‌شود.

آی خبر © Aynews.ir 2007-2018
1397 - 1386