چهارشنبه, 04 ارديبهشت 1398 ساعت 12:26 ب ظ - 04(Apr) 24 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 97: حمایت از کالای ایرانی

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

 آی نیوز: شهردار تبریز گفت: باید قدردان زحمات و تلاش های گذشتگان و بزرگان گذشته شهر که منشا خدمات بزرگ بوده اند، باشیم.

به گزارش آی نیوز، مهندس ایرج شهین باهر در مراسم گرامیداشت زنده یاد اکبر گهرخانی گفت: در شهر تاریخی تبریز همواره نام کسانی ماندگار شده است که در این شهر  در جهت حل مشکلات مردم کارهای بزرگ و متفاوت انجام داده اند.  

شهردار تبریز با تاکید بر اینکه ما نیز باید هر چه در توان داریم برای خدمت به تبریزی و شهروندان تبریز انجام دهیم گفت: شروع کردن و به سرانجام رساندن کارهای بزرگ که منشا تغییرات بزرگ در تبریز باشد قطعا از نظر شهروندان فهیم تبریز دور نخواهد ماند.  

وی در ادامه با تقدیر از برگزار کنندگان  مراسم گرامیداشت زنده یاد اکبر گهرخانی گفت: قدردانی و قدرشناسی بزرگان و مشاهیر تبریز در زمان حیات و همچنین در سالهای بعد قطعا نتایجی خوبی خواهد داشت ما باید نشان دهیم که به یاد بزرگانی که عمر خود را صرف خدمت به مردم و رشد و شکوفایی شهر کرده اند، هستیم.  

شهردار تبریز در پایان سخنانش اظهار داشت: ما باید همواره قدردان  تلاشها و زحمات گذشتگان خود باشیم که منشا خدمات بوده اند و برای شهر اقدامات ماندگار کرده اند.  

image

مراسم گرامیداشت یاد و خاطره پیشکسوت ورزشی و مدیر شایسته اسبق استان آذربایجان شرقی مرحوم اکبر گهرخانی بنیانگذار تور بین المللی دوچرخه سواری ایران - آذربایجان روز پنج شنبه شانزدهم فروردین ماه در وادی رحمت تبریز برگزار شد.  

image

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386