چهارشنبه, 26 دی 1397 ساعت 06:26 ب ظ - 01(Jan) 16 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 97: حمایت از کالای ایرانی

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

image image

آی نیوز: استاندار آذربایجان شرقی گفت: زمان بندی مشخصی برای اتمام خط يك و دو پروژه قطار شهری تبریز پیش بینی شده است و بر اساس این زمانبندی پیگیر روند اجرای آن هستیم.

به گزارش آی نیوز، دکتر مجید خدابخش در مراسم معارفه مدیر عامل جدید سازمان قطار شهری تبریز با اشاره به اینکه حمل و نقل مهم ترين راهبرد توسعه استان است افزود: اتمام این پروژه، نوسازی ناوگان حمل و نقل استان نیز از دغدغه های اصلی آذربایجان شرقی محسوب می شود.

خدابخش با اشاره به اینکه مترو يكى از سه پروژه مهم استان براى سفر رياست محترم جمهوراست، افزود: قطار بستان آباد_سراب ، ورزقان_اهر، تبريز_سهند، جلفا_نوردوز_اصلاندوز و اتصال به شبكه ريلى جمهورى آذربايجان از مهم ترين اولويت هاى استان در حوزه حمل و نقل ريلى است.

استاندار آذربایجان شرقی اظهار داشت: كهنه ترين ناوگان حمل و نقل ايران، در استان ما قرار دارد و عمر ماشين آلات به صورت ميانگين به بيش از ٢٠ سال مى رسد.

وی اظهار امیدواری کرد: امسال از محل اعتبارات مصوب سفر رياست جهورى، قطار ميانه_تبريز تا باسمنج، ريل گذارى شود.

گفتنی است دکتر مجید خدابخش در حکمی، بنا به پیشنهاد شهردار تبریز و به استناد مصوبه شورای سازمان قطار شهری تبریز و حومه و در اجرای بند14-4 ماده 14 اساس‌نامه سازمان، مصطفی مولوی فرد را به‌عنوان عضو هیأت مدیره و مدیرعامل این سازمان منصوب کرد.

استاندار آذربایجان شرقی با صدور حکمی، مصطفی مولوی فرد را به‌عنوان عضو هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه منصوب کرد.

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایران صدرنشین تولید علم نانو در میان کشورهای اسلامی

بنیانگذار پایگاه استنادی علوم جهان اسلام گفت: طبق آمار تولید مقالات علمی، با در نظر گرفتن تعداد دانشگاه‌هایی که هر کدام بین سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۸ بیش از ۱۰۰ مقاله...

10 نکته جالب فضایی

در کائنات هنوز ناشناخته‌های زیادی وجود دارد، اما حتی چیزهایی که انسان‌ها تا امروز به آن‌ها پی برده‌اند، مملو از حقیقت‌های حیرت‌آور، باورنکردنی و حتی ترسناک هستند. در این مطلب...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1397 - 1386