جمعه, 02 فروردين 1398 ساعت 08:48 ب ظ - 03(Mar) 22 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 97: حمایت از کالای ایرانی

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

image 

آی نیوز: عضو شورای اسلامی شهر تبریز عدم تصویب بودجه سال جاری شهرداری تبریز را موجب رکود در پروژه های عمرانی شهر شده است.

به گزارش آی نیوز، کریم صادق زاده عضو ضمن اظهار تاسف از نهایی نشدن تصویب بودجه سال ۱۳۹۷ گفت: بعد از گذشت حدود بیست روز از سال جاری، متاسفانه به دلیل پاره ای از مسائل، تصویب بودجه در مجموعه شورای شهر هنوز نهایی نشده است.  

صادق زاده افزود: بر اساس قانون، بودجه بعد از جمع بندی در شورای شهر، بایستی توسط فرمانداری نیز بررسی و بعد از رفع ایرادات و ابهامات و ... به مرحله اجرا درآید، که در حقیقت پروسه ای زمان بر است.  

وی با اشاره به اینکه شهردار تبریز در هشتم بهمن ماه سال گذشته لایحه بودجه را تقدیم شورای محترم شهر کرده است گفت: تا به امروز به دلیل اینکه تصویب بودجه سال ۱۳۹۷ شهرداری تبریز نهایی نشده و به این ترتیب شهرداری هم منابع مالی لازم برای عقد قراردادها، پیمان نامه ها و ... ندارد، عملا شهرداری تبریز تعطیل شده است.  

عضو شورای شهر تبریز تصریح کرد: علی رغم اینکه ایرادات و ابهامات وارده همکاران بنده به مباحث مطرح شده در مورد بودجه را کاملا صحیح و مطابق با نص صریح قانون می دانم ولی برای اینکه شهرمان حداقل از نظر عمرانی در رکود نماند باید به شهردار شهرمان که خودمان انتخاب کرده ایم اعتماد کنیم.  

کریم صادق زاده با تاکید بر اینکه نباید از شهردار انتظار داشته باشیم که با دستان بسته، عملکرد خوبی را از خود به نمایش بگذارد، افزود: واقعا با تخصیص یک دوازدهم بودجه برای شهری مثل تبریز، چه کاری و یا چه کارهایی می شود انجام داد؟ با این مبلغ کدام حوزه از حوزه های متعدد شهرداری را می شود پوشش داد؟  

وی با درخواست از شورای شهر تبریز در خصوص اعتماد به مجموعه مدیریت شهری افزود: تقاضای بنده از همکاران بزرگوارم در شورای شهر این است که بیاییم و به مجموعه مدیریت شهری اعتماد و اعتقاد داشته باشیم و دیوار بلندی بین شورای شهر و شهرداری نکشیم تا در سایه تعامل، گفتگو و با بیان دغدغه هایمان در مورد بودجه و رسیدن به فصل های مشترک، به پیشرفت و توسعه شهرمان بیشتر کمک کنیم.  

عضو شورای شهر تبریز در پایان سخنانش اظهار داشت: در اینجا از تمام رسانه ها، اساتید دانشگاهی، نخبگان شهر، مدیران و همه دلسوزان شهرمان عاجزانه تقاضا دارم که با ارائه نظرات، انتقادات و پیشنهادات سازنده خود، یار و یاور ما در شورای شهر باشند و ان شاالله بتوانیم در سایه خرد جمعی، شاهد توسعه شهرمان در تمام ابعادش باشیم.  

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386