چهارشنبه, 18 تیر 1399 ساعت 08:14 ق ظ - 07(Jul) 08 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

image عبدالله تقی پور گفت: جهت جلوگیری از آسیب به فضای سبز قبل از اجرای هر گونه پروژه عمرانی از سازمان پارکها استعلام شود که فضای سبزی در محدوده طرح پروژه مذکور

image image

عبدالله تقی پور گفت: جهت جلوگیری از آسیب به فضای سبز قبل از اجرای هر گونه پروژه عمرانی از سازمان پارکها استعلام شود که فضای سبزی در محدوده طرح پروژه مذکور نباشد.

به گزارش آی نیوز، عبدالله تقی پور عضو شورای اسلامی شهر تبریز در جلسه مشترک معاونت فنی عمرانی شهرداری تبریز با سازمان پارکها اذعان داشت: هرگونه جابجايي و قطع درختان توسط ذينفعان و شهرداري در محدوده و حريم شهر و در معابر و اماكن عمومي و خصوصی با اخذ مجوز از كميسيون موضوع ماده 7 امكان پذير است  و در غير اينصورت شهرداري موظف به جلوگيري است .

وی افزود: امروزه فضای سبز و باغات به عنوان بخشی از کالبد و بافت شهرها رابطه تنگاتنگی با مردم یافته، در این میان شهر تبریز نیز از دیرباز به علت هویت باغشهر بودن از لحاظ زیبایی های طبیعت نسبت به دیگر شهرها توجهات بیشتری را به سوی خود جلب کرده است که متاسفانه بعضا شاهد از بین رفتن این فضا ها هستیم .

تقی پور ادامه داد: در طراحی پروژه های باید توجه کنیم که هیچ گونه آسیبی به فضای سبز وارد نشود و در اجرای پروژه های عمرانی اولویت را به فضای سبز و حفظ آن بدهیم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386