چهارشنبه, 02 خرداد 1397 ساعت 03:19 ب ظ - 05(May) 23 2018

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 97: حمایت از کالای ایرانی

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
حسن روحانی

 

رئیس جمهور و وزرای دولت که در طول سفر دوره به تبریز در مناطق مختلف شهر حضور یافته بودند از تنظیف و تمیزی شهر تبریز قدردانی و اعلام افتخار کردند.

به گزارش آی نیوز به نقل از معاونت خدمات شهری و اجرائی شهرداری تبریز، حسن روحانی،  رئیس جمهوری که در سفر استانی هیئت دولت به استان آذربایجانشرقی و در ورزشگاه تختی تبریز سخن می گفت ، از تنظیف و تمیزی شهر تبریز قدردانی و اعلام افتخار کرد.

وی تاکید کرد: در هیئت وزیران وقتی آذربایجان و طرحهای تبریز و سایر شهرهای این استان مطرح شد همه وزرا به اتفاق از کار و کوشش بی وقفه مردم ، پروژه های بزرگ صنعتی و معدنی ، تعهد مردم به بانک ها و کمترین معوقه در زمینه وام های بانکی  ، نظافت این شهر و  نبودن گدا در آن ، همه افتخار کردند.

لازم به ذکر است از آذرماه سال گذشته حوزه معاونت خدمات شهری و اجرائی شهرداری تبریز با برنامه ریزی و اجرای طرحهای " گوزل تبریزیم" و "بایرام پئشوازی – تبریزین یازی" اقدامات گسترده ای در زمینه زیباسازی شهری اعم از ساماندهی ورودی های شهر، حذف نازیبائیها و زوائد بصری ، آزاد کردن معابر و پیاده روها از هرگونه سدمعبر مغازه ها و مصالح ساختمانی ناشی از ساخت و سازها ،رفع موارد خطرآفرین برای شهروندان از معابر عمومی، گلکاری و هرس گسترده درختان و نیز تنظیف و تمیزی شهر انجام داده و شهر را برای استقبال هرچه باشکوهتر از رئیس جمهور و هیئت محترم دولت و نیز رویداد تبریز 2018 آماده نموده است.

 


نوشتن دیدگاه

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

تعظیم سینمای اروپا به آسیا/ نخل طلا به ژاپن رسید

سینمای آسیا در هفتاد و یکمین دوره جشنواره کن حضوری درخشان داشت و درام خانوادگی «دزدان فروشگاه» از ژاپن جایزه نخل طلای کن ۲۰۱۸ را به خود اختصاص داد.

۴۱ درصد کارمندان دولتی زن هستند/ ۴ درصد دولتی‌ها مدرک دکتری دارند

۴۱ درصد کارمندان دولتی زن هستند/ ۴ درصد دولتی‌ها مدرک دکتری دارند

مرکز آمار ایران اعلام کرد سال ۱۳۸۰، ٦٩ درصد کارمندان دولت مرد و ٣١ درصد زن بوده‌اند که این نسبت سال ٩٥ به ٥٩ درصد مرد و ٤١ درصد زن...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2018
1397 - 1386