دوشنبه, 07 خرداد 1397 ساعت 05:49 ق ظ - 05(May) 28 2018

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 97: حمایت از کالای ایرانی

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

آی نیوز؛ نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی:

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: خود من را نيز از هواداران تراكتورسازى بدانيد و در همين جا مى گويم اگر فضاى ورزشگاه سالم و اخلاقى و به دور از شعارهاى نامناسب باشد قطعا در ورزشگاه حاضر مى شوم و مسابقات تراكتورسازى را در كنار شما مى بينم.

 

حجت الاسلام سیدمحمدعلی آل هاشم  در نشست صمیمى اعضاى باشگاه تراکتورسازى با اشاره به اهمیت ورزش در تعالیم اسلامى همچنین توجهات ویژه مقام معظم رهبرى نسبت به این موضوع اظهار داشت: لازم است هواداران پرشور تراکتورسازى همانطور که نسبت به تیم محبوب شهر خودشان علاقه و تعصب دارند با حفظ حرمت و احترام متقابل از شعارهاى مناسبى در ورزشگاه ها استفاده کنند تا فضاى فرهنگى خوبى ایجاد شود و فرهنگ اصیل آذربایجان را نشان دهند.

وی افزود: خود من را نیز از هواداران تراکتورسازى بدانید و در همین جا مى گویم اگر فضاى ورزشگاه سالم و اخلاقى و به دور از شعارهاى نامناسب باشد قطعا در ورزشگاه حاضر مى شوم و مسابقات تراکتورسازى را در کنار شما مى بینم.

امام جمعه تبریز تصریح کرد: در روزهاى پیروزى و موفقیت مغرور نشوید و در روز شکست صبور باشید و از توهین پرهیز کنید که مناسب فرهنگ دینى ما نیست، حتى اگر به شما توهین کردند در پاسخشان فحاشى و توهین نکنید.

وی تصریح کرد: نباید در میدان ورزش دشمنى و کینه ایجاد شود که قطعا اتفاق بسیار بدى است.


نوشتن دیدگاه


خواندنی ها

تعظیم سینمای اروپا به آسیا/ نخل طلا به ژاپن رسید

سینمای آسیا در هفتاد و یکمین دوره جشنواره کن حضوری درخشان داشت و درام خانوادگی «دزدان فروشگاه» از ژاپن جایزه نخل طلای کن ۲۰۱۸ را به خود اختصاص داد.

۴۱ درصد کارمندان دولتی زن هستند/ ۴ درصد دولتی‌ها مدرک دکتری دارند

۴۱ درصد کارمندان دولتی زن هستند/ ۴ درصد دولتی‌ها مدرک دکتری دارند

مرکز آمار ایران اعلام کرد سال ۱۳۸۰، ٦٩ درصد کارمندان دولت مرد و ٣١ درصد زن بوده‌اند که این نسبت سال ٩٥ به ٥٩ درصد مرد و ٤١ درصد زن...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2018
1397 - 1386