جمعه, 04 اسفند 1396 ساعت 12:24 ق ظ - 02(Feb) 22 2018

انتخاب زبان

یادداشت

در منقبت سرمایه سالاری؛ بقالی و تاکسی تلفنی محله را دریابیم

سه شنبه, 17 بهمن 1396 09:23
در منقبت سرمایه سالاری؛ بقالی و تاکسی تلفنی محله را دریابیم

آی نیوز، علی عباسی - این روزها بقال های کوچه مان و تاکسی تلفنی محله مان در محاصره اقتصادی و تبلیغاتی فروشگاههای زنجیره ای و تاکسی های آنلاین هستند .

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 96: اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

آی نیوز؛ نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی:

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: خود من را نيز از هواداران تراكتورسازى بدانيد و در همين جا مى گويم اگر فضاى ورزشگاه سالم و اخلاقى و به دور از شعارهاى نامناسب باشد قطعا در ورزشگاه حاضر مى شوم و مسابقات تراكتورسازى را در كنار شما مى بينم.

 

حجت الاسلام سیدمحمدعلی آل هاشم  در نشست صمیمى اعضاى باشگاه تراکتورسازى با اشاره به اهمیت ورزش در تعالیم اسلامى همچنین توجهات ویژه مقام معظم رهبرى نسبت به این موضوع اظهار داشت: لازم است هواداران پرشور تراکتورسازى همانطور که نسبت به تیم محبوب شهر خودشان علاقه و تعصب دارند با حفظ حرمت و احترام متقابل از شعارهاى مناسبى در ورزشگاه ها استفاده کنند تا فضاى فرهنگى خوبى ایجاد شود و فرهنگ اصیل آذربایجان را نشان دهند.

وی افزود: خود من را نیز از هواداران تراکتورسازى بدانید و در همین جا مى گویم اگر فضاى ورزشگاه سالم و اخلاقى و به دور از شعارهاى نامناسب باشد قطعا در ورزشگاه حاضر مى شوم و مسابقات تراکتورسازى را در کنار شما مى بینم.

امام جمعه تبریز تصریح کرد: در روزهاى پیروزى و موفقیت مغرور نشوید و در روز شکست صبور باشید و از توهین پرهیز کنید که مناسب فرهنگ دینى ما نیست، حتى اگر به شما توهین کردند در پاسخشان فحاشى و توهین نکنید.

وی تصریح کرد: نباید در میدان ورزش دشمنى و کینه ایجاد شود که قطعا اتفاق بسیار بدى است.


نوشتن دیدگاه

شهر و شهروند

رسیدگی به مشکلات مجتمع جواهر در کمسیون سرمایه گذاری و بهبود فضای کسب و کار

on پنج شنبه, 03 اسفند 1396 08:58

نشست این هفته کمسیون سرمایه گذاری و بهبود فضای کسب و کار شورای اسلامی کلانشهر تبریز، به ریاست غلامحسین مسعودی ریحان در مجتمع تجاری و خدماتی جواهر برگزار شد.


خواندنی ها

آی خبر © Aynews.ir 2007-2018
1396 - 1386