سه شنبه, 19 آذر 1398 ساعت 05:39 ب ظ - 12(Dec) 10 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

رابطه صمیمانه امام با رزمندگان جوان ایرانی گرم‌تر از هر رابطه دیگری بود. 

اول مهر 1367 هشتاد و ششمین سالروز تولد امام خمینی(ره) بود، اولین هفته پس از پایان جنگ، آخرین هفته دفاع مقدس زندگی امام بود به همین دلیل امام پیام کوتاهی برای رزمندگان نوشت: «خداوندا! همه چیز تویی! و غیر از تو همه هیچ، خداوندا، تو عزیزی؛ و غیر از تو همه ذلیل، خداوندا، تو غنی‌ای؛ و غیر از تو همه فقیر... 

خانواده‌های شهدا، تا همیشه تاریخ این مشعل‌داران راه اولیا، افتخار روشنایی طرق الی‌الله را به عهده گرفته‌اند. مجروحین و معلولین خود چراغ هدایتی شده‌اند که در گوشه گوشه این مرز و بوم به دین‌باوران راه رسیدن به سعادت آخرت را نشان می‌دهند. راه رسیدن به خدای کعبه را، اسرا در چنگال دژخمیان خود سرود آزادی‌اند و احرار جهان آنان را زمزمه می‌کنند.

مفقودین عزیز محور دریای بیکران خداوندی‌اند؛ و فقرای ذاتی دنیای دون در حسرت مقام والای‌شان در حیرتند. از شهدا که نمی‌شود چیزی گفت. شهدا شمع محفل دوستانند. شهدا در قهقهه مستانه‌شان و در شادی وصول‌شان عند ربهم یرزقون‌اند؛ و از «نفوس مطمئنه‌ای» هستند که مورد خطاب فادخلی فی عبادی و ادخلی جنتی پروردگارند. اینجا صحبت عشق است و عشق؛ و قلم در ترسیمش بر خود می‌شکافد. والسلام.»

23 آبان هم در جواب نامه‌ای که آقایان خامنه‌ای و هاشمی برای احداث مصلی و دراختیار گرفتن بخشی از تپه‌های عباس‌آباد برای این کار نوشته بودند، نوشت: «ان‌شاءالله در کنار ساختن مصلای تهران، در ساختن بینش کفرستیزی مسلمانان موفق باشدی. ضمناً سادگی مصلا باید یادآور سادگی محل عبادت مسلمانان صدر اسلام باشد و شدیداً از طرق و برق ساختمان‌های مساجد اسلام امریکایی جلوگیری شود. خداوند تمامی دست‌اندرکاران برپاکننده مساجد الله را تأیید فرماید.»

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386