چهارشنبه, 25 مهر 1397 ساعت 06:57 ق ظ - 10(Oct) 17 2018

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 97: حمایت از کالای ایرانی

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

مجید خدابخش در دیدار با اعضای هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی استان، اظهار کرد: قطعا با ایده‌آل‌ها و اهداف نهایی انقلاب اسلامی فاصله داریم، اما اگر محدودیت‌ها و مشکلاتی را که کشور در 40 سال گذشته با آن روبه‌رو شده را در نظر بگیریم، در میابیم که کارهای بی‌نظیری انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه سطح آگاهی مردم افزایش یافته است، افزود: قرار نیست گزارش‌های غیرواقعی منتشر کنیم، عملکرد نظام جمهوری اسلامی، قابل دفاع است و اگر در برخی حوزه‌ها نیز ضعف‌هایی وجود دارد باید صادقانه و شفاف با مردم در میان بگذاریم.

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اطلاع‌رسانی از خدمات دستگاه‌های اجرایی، اظهار کرد: شاید این کار در تخصص مدیران دستگاه‌ها نباشد و این وظیفه روابط عمومی‌هاست که با ظرافت و زبان هنرمندانه، خدمات خود را اطلاع‌رسانی کنند.

وی بر راه‌اندازی میز خدمت در دستگاه‌های اجرایی تأکید کرد و گفت: فناوری اطلاعات باید در قالب میز خدمت در دستگاه‌های اجرایی به کار گرفته شود که این امر علاوه بر تسهیل امور مردم، باعث حذف رابطه‌مداری و کاهش فساد اداری نیز می‌شود.

خدابخش همچنین از روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی استان خواست تا پروژه‌هایی را که مردم نسبت به آن‌ها حساسیت دارند را شناسایی کرده و درخصوص وضعیت آن‌ها به صورت شفاف اطلاع‌رسانی کنند.

جواد آهنگری، دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان نیز در این دیدار گزارشی از عملکرد شورا ارائه کرد و گفت: این شورا یک بازوی توانمند مدیریتی است که می‌تواند در کنار مدیران دستگاه‌های اجرایی در خدمت توسعه استان قرار گیرد.

انتهای پیام

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2018
1397 - 1386