یکشنبه, 06 مهر 1399 ساعت 10:21 ب ظ - 09(Sep) 27 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

رئیس دادگستری اهر، از آزادی 32 نفر از زندانیان در یک سال گذشته توسط خیران خبر داد

 حجت‌الاسلام محمدعلی نظری گفت: با تلاش انجام شده از سوی تشکیلات قضایی، اداره زندان و مشارکت خیرین 32 زندانی که به علت‌ مشکلات مالی در زندان اهر بودند طی یکسال گذشته از زندان اهر آزاد شده‌اند.
رئیس دادگستری اهر اظهار امیدواری کرد امسال نیز با مشارکت خیران و انسان‌های نوع‌دوست بتوانیم گام‌های عملی در جهت آزادی جمعی دیگر از زندانیان که توان پرداخت محکومیت خود را ندارند تأمین و جمعی دیگر از آنها را به آغوش خانواده‌هایشان برگردانیم.
وی، به تلاش‌های انجام شده توسط انجمن حمایت از زندانیان نیز اشاره کرد و افزود: 98 خانوار از زندانیان منطقه تحت پوشش این انجمن هستند که در طول سال کمک ضروری و مایحتاج عمومی این خانواده‌ها توسط انجمن تأمین می‌شود و بالغ بر دو میلیارد ریال کمک نقدی به خانواده‌های زندانیان شده است.
وی از ساخت مجموعه‌ای برای انجمن حمایت از زندانیان شهرستان اهر و برای فعالیت‌های این انجمن و ارائه خدمات مطلوب به خانواده‌های زندانیان خبر داد و افزود: امید است با توسعه فعالیت‌های این انجمن و کمک خیران بتوانیم شاهد خدمات هرچه بیشتر به خانواده‌های زندانیان باشیم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386