شنبه, 27 مرداد 1397 ساعت 08:27 ب ظ - 08(Aug) 18 2018

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 97: حمایت از کالای ایرانی

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

 نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با اشاره به مشکلات اقتصادی موجود در کشور، گفت: برای عبور از این مشکلات مسوولان باید با مردم تعامل صادقانه داشته باشند.

 

حجت الاسلام محمدعلی آل هاشم  در جلسه بررسی تحولات حمایتی از فعالین اقتصادی در بخش تولید، اظهار داشت: در حال حاضر وضعیت اقتصادی کشور با چالش هایی مواجه است و اگر بخواهیم از این مشکلات عبور کنیم باید به سه نکته سرعت، دقت و صحت در تصمیمات، توجه ویژه داشته باشیم.

وی افزود: در این راستا باید با اشتغال زایی و رونق اقتصادی در مقابل فشارهای روانی ایجاد شده توسط دشمنان بایستیم و اگر مدیران برای ادامه این مسیر توان مدیریت اقتصادی ندارند، باید تغییر کنند.

حجت الاسلام آل هاشم، نقش مسوولان در حل و فصل مشکلات اقتصادی را بسیار مهم ارزیابی و اضافه کرد: همدلی مسوولان با مردم و به ویژه تولیدکنندگان بسیار حایز اهمیت است و مسوولان باید با مردم تعامل صادقانه داشته باشند.

وی، امیدآفرینی در میان مردم را از دیگر عناصر مهم در عبور از چالش های اقتصادی برشمرد و افزود: هر کس که بخواهد در میان مردم یاس و ناامیدی ایجاد کند باید در مقابلش ایستاد، چون در وضعیت موجود انسجام و وحدت داخلی عامل اصلی گذر از مشکلات است.

حجت الاسلام آل هاشم به موضوع افزایش مصرف برق در تابستان و فصل گرما و مشکلات واحدهای تولیدی لوازم خانگی دراین زمینه اشاره کرد و گفت: از وزارت نیرو درخواست داریم تا همراهی لازم با صنعتگران و تولید کنندگان لوزام خانگی را داشته باشند تا آنها بتوانند در پرداخت بهای برق مصرفی در ردیف برق های صنعتی قرار بگیرند.

وی، همراهی و ورود بانک ها برای رونق اقتصادی را مهم خواند و ادامه داد: اگر می خواهیم شاهد رونق اقتصادی و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در استان باشیم باید بانک ها نسبت به ارایه تسهیلات با کارمزد پایین اقدام کنند.

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

آمادگی ایران برای دور زدن تحریم‌ها با راه‌اندازی ارز مجازی ملی

خبرگزاری روسیه اسپوتنیک اعلام کرد:‌ ایران آمادگی دارد تا با راه‌اندازی ارز مجازی ملی تحریم‌های آمریکا را دور بزند.

سهام عدالت، امسال افزایش می‎یابد

رئیس کل سازمان خصوصی سازی در خصوص میزان سود تقسیمی مربوط به سال مالی ۹۶ شرکتهای سرمایه پذیر گفت: با توجه به مجامع برگزار شده پیش بینی می شود امسال...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2018
1397 - 1386