دوشنبه, 05 خرداد 1399 ساعت 09:01 ق ظ - 05(May) 25 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی با تاکید به اینکه اگر به عنوان مجموعه فرهنگیان، خودمان به خودمان احترام نگذاریم نباید انتظار احترام از دیگران داشته باشیم، تصریح کرد: این همه در کشور دم از ارز و سکه و نرخ دولتی می زنند و همه خود را درگیر آن کرده اند،ولی کسی به فکر نیروی انسانی، دانش آموز و مسائل فرهنگی نیست.

 

به گزارش آی نیوز به نقل از فارس، ضیاءالله اعزازی پیش از در آیین تودیع و تکریم رئیس دانشگاه فرهنگیان آذربایجان شرقی اظهار کرد: بنده خود کارمند دانشگاه فرهنگیان بوده و جزو این مجموعه و خانواده هستم.
وی افزود:به آقای بدری تبریک عرض می کنم چراکه در حال خاضر هر کسی در کشور بتواند از پست و مقام خود خداحافظی کند، جای تبریک دارد و البته مسوولیت ها در کشور نیز سنگین شده است.
اعزازی با بیان اینکه همواره جایگاه معلم بسیار مهم بوده و هست، گفت: اگر مدیر خوب و شایسته پست ها در کشور نداریم، ریشه این امر به معلمان برمی گردد که نتوانسته اند به خوبی دانش آموز و مدیر آینده تربیت کنند.
وی با تاکید به اینکه اگر به عنوان مجموعه فرهنگیان، خودمان به خودمان احترام نگذاریم نباید انتظار احترام از دیگران داشته باشیم، تصریح کرد: این همه در کشور دم از ارز و سکه و نرخ دولتی می زنند و همه خود را درگیر آن کرده اند،ولی کسی به فکر نیروی انسانی، دانش آموز و مسائل فرهنگی نیست.
رئیس مجمع نمایندگان استان خاطرنشان کرد: این موضوع سکه، ارز و نوسانات جزو دغدعه های خود مجلس و قوای سه گانه هم است ولی از دیگر مسائل غافل مانده ایم.
وی با تاکید به اینکه اگر امنیت کشور در منطقه وجود دارد زیر سایه سکه و ارز و سکه نبوده بلکه مسائل ارزشی و فرهنگی اثر داشتند، گفت: امنیت کشور ما ربطی به سکه و دلار ندارد بلکه ما شهدای زیادی مانند چمران ها، باکری ها و… تقدیم کرده ایم.
نماینده مردم بناب در مجلس بیان کرد: اگر مسولان و مردم اراده کنند مشکلات حل خواهد شد چراکه مشکل حل نشدنی نداریم و امید است دانشگاه فرهنگیان با بسترسازی مناسب، در جبهه جهل و دانایی پیروز باشد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386