جمعه, 04 مهر 1399 ساعت 07:43 ب ظ - 09(Sep) 25 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

تنها آمبولانس مرکز بهداشت ودرمانی شهر ایلخچی از یک هفته قبل به همّت مسئولین شبکه جامع وهمگانی سلامت شهرستان اسکو بدون راننده شد.

با توجه به موقعیت شهر ایلخچی که جاده ترانزیتی از داخل شهر عبور کرده و تردد روزانه حدوداً 65 هزار دستگاه خودرو سبک وسنگین از این مسیر علاوه براینکه موجب آلودگی هوا وترافیک سنگین می شوند، باعث بروز تصادفات متعدد نیز می گردند که در صورت وقوع حوادث، مصدومین توسط اورژانس بین جاده ای 115 ایلخچی وآمبولانس مرکز بهداشت ودرمان به بیمارستانهای تبریز اعزام می شدند ودر کنار این موضوع، کمبود امکانات پرسنلی ودرمانی در چنین مواقعی بارها بعلت عدم جوابگویی این مرکز در خدمات دهی، باعث اعتراضات مردمی شده است که این موضوعات در جلسات مختلف اداری با حضور مسئولین شهرستانی، بخش وهمچنین استان و دکتر پزشکیان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی وعضو کمیسیون بهداشت، مطرح وبررسی شده بود که تا به امروز در کیفیت خدمات دهی این مرکز تأثیری نداشته ورضایت مردم را فراهم نیاورده است .البته شایان ذکر است بیشترین شکایات مردمی در بین ادارات، از مرکز بهداشت درمانی ایلخچی است که هر روز به این شکایات افزوده می شود.
همچنین باید گفت نه تنها روش ونحوه خدمات دهی در این مرکز اصلاح نشده است بلکه گاهاً بدست خود مسئولین امر مشکلات این مرکز دوچندان می شود. به عنوان مثال چندی پیش دریافت مبلغ چهارصدهزار ریال از بابت انتقال بیمار به بیمارستانهای تبریز با آمبولانس مرکز بهداشت ودرمان باعث اعتراضات مردمی شد که مسئولین شبکه درراستای تأمین رفاه حال شهروندان بجای چاره اندیشی وحل مشکل پیش آمده، بلافاصله از هفته گذشته نیروهای تنها آمبولانس این مرکز را به شبکه جامع وهمگانی شهرستان اسکو انتقال داده ورسماً این آمبولانس را بدون راننده رها کردند واین آمبولانس فعلاً از دایره خدمات دهی کنار گذاشته شد. که در این مدت طبق شواهد امر، مسئولین این مرکز مجبور هستند جهت انتقال بیماران از اورژانس 115 کمک بگیرند و زمانیکه این آمبولانس در مأموریت بوده و خارج ازدسترس باشد، مسئولین ناچاراً از شهرهای همجوار آمبولانس درخواست نمایند که این امر خود زمانبر خواهد بود درحالیکه فرجه زمان در نجات بیماران حرف اول را می زند وچه بسا مریض بدحال و اورژانسی تحمل وزمان کافی برای انتظار آمبولانس جهت انتقال به بیمارستان رانداشته باشد ، لذا تبعات بعدی وخسارات ناشی از آن غیر قابل جبران خواهد بود .ومسئولیت آن برعهده کسانی خواهد بود که این وضعیت را موجب شده اند.
 لذا از فرماندار تلاشگر شهرستان ومسئولین ذیربط انتظار می رود قبل از بروز هرگونه اتفاق ناگوار تدابیر لازم را دراین خصوص بعمل آورند.       
 حق شناس ایلخچی: خبرنگار شهر ایلخچی

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386