پنج شنبه, 10 مهر 1399 ساعت 03:54 ق ظ - 10(Oct) 01 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

نماینده مردم تبریز در مجلس نسبت به پرسه معتادان متجاهر در اطراف مدارس هشدار داد وگفت: بخش عمده خرید و فروش مواد مخدر توسط این افراد انجام می‌شود.

 

به گزارش آی نیوز به نقل از خانه ملت، محمداسماعیل سعیدی، نسبت به خرید و فروش موادمخدر و پرسه معتادان متجاهر اطراف مدارس هشدار داد و اظهار داشت: معتادان متجاهر بعد از جمع‌آوری به مراکز نگهداری، درمان و کاهش آسیب معتادان موضوع ماده 16 و مراکز اقامتی و کمپ‌های درمان تحویل داده شده و خدمات درمانی، تربیتی، آموزشی و بهداشتی به آنها ارائه می‌شود.

برای جمع‌آوری معتادان متجاهر دستگاه‌ها باید همکاری هماهنگی را با هم داشته باشند

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه برای جمع‌آوری معتادان متجاهر، دستگاه‌ها باید همکاری هماهنگی را با هم داشته باشند، افزود: جمع‌آوری معتادان باید به‌گونه‌ای انجام شود که دیگر شاهد حضور آنها در خیابان‌ها و اطراف مدارس نباشیم زیرا بخش زیادی از خرید و فروش موادمخدر توسط آنها انجام می‌شود.

معتادان متجاهر خطری جدی برای دانش‌آموزان به شمار می‌روند

سعیدی با یادآوری اینکه معتادان متجاهر خطری جدی برای دانش آموزان به شمار می‌روند، ادامه داد: نه تنها اطراف تمام مدارس کشور بلکه سطح شهرها باید از وجود معتادان متجاهر و خرده‌فروشان موادمخدر پاکسازی شود؛ البته نیاز است نیروی انتظامی نظارت‌ها را تشدید کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با انتقاد از نبود مراکز ویژه درمان نوجوانان معتاد، گفت: آموزش‌های پیشگیرانه برای جلوگیری از اعتیاد دانش آموزان باید مورد توجه قرار گیرد؛ بی‌شک خانواده‌ها در تربیت و هدایت نوجوانان نقش بسیار حائز اهمیتی دارند.

 سن مصرف مواد مخدر در میان دانش‌آموزان به 13 سال رسیده است

وی با انتقاد از اینکه سن مصرف موادمخدر در میان دانش آموزان به 13 سال رسیده است، یادآور شد: متاسفانه آموزش‌های پیشگیرانه در مدارس مورد توجه قرار نمی‌گیرد و به‌گونه‌ای این امر مغفول مانده است این در حالی است که بی‌توجهی نسبت به این مهم خطر کاهش سن اعتیاد را بیش از پیش فراهم می‌کند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر لزوم بازنگری در سیاست‌های مبارزه با موادمخدر، تصریح کرد: با توجه به موفق نبودن این سیاست‌ها نیاز است یک‌بار برای همیشه در آنها بازنگری شده و به فکر اتخاذ تدابیر ویژه و راهکارهای اصولی باشیم./فارس

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386