جمعه, 22 آذر 1398 ساعت 05:39 ق ظ - 12(Dec) 13 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به دستگیری عاملان اختلال بازار ارز گفت: اقدامات اطلاعاتی پلیس در این زمینه به صورت غیرآشکار و شبانه‌روزی انجام می‌شود.

به گزارش آی نیوز، سردار سرتیپ «حسین اشتری» فرمانده ناجا در مراسم رونمایی از فناوری‌های نوین پلیس پیشگیری ناجا در حوزه کلانتری و پاسگاه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه با تاکید رهبر معظم انقلاب کار‌های خوبی در حوزه فناوری در کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها صورت گرفته است، اظهار داشت: امروز نیروی انتظامی با حضور نیرو‌های متدین و جهادی و تجهیزات به دستاورد‌های خوبی رسیده است.

وی ادامه داد: سامانه ارجاع پرونده‌های قضایی یکی از مهم‌ترین سامانه‌هایی است که به صورت آزمایشی در چند استان رونمایی خواهد شد و هدف آن افزایش سرعت، دقت و صحت عمل است که استفاده از این سامانه می‌تواند رضایت‌مندی مردم را داشته باشد.

فرمانده ناجا خاطرنشان کرد: برای رعایت حقوق متهمان در تحت نظرگاه، کلانتری‌ها به دوربین مجهز شده‌اند که به صورت متمرکز می‌توان تصاویر را دید. بر این اساس، قدرت پایش تصویر وجود دارد و دقت در نگه‌داری متهمان بالاتر می‌رود.

سردار اشتری ادامه داد: نظارت بر گشت‌ها در فاتب صورت گرفته و تحت پایش تصویری است که می‌تواند نقش مهمی در نظارت داشته باشد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر حضور ماموران ناجا در بازار ارز اظهار داشت: از ماه‌های گذشته با درخواست دستگاه قضا در عرصه‌های مختلف حضور پیدا کردیم و نتایج خوبی به دست آمد. بخشی از افرادی که در اختلال بازار ارز دخالت داشتند، توسط ناجا شناسایی و دستگیر و تحویل دستگاه قضا شده‌اند.

فرمانده ناجا ادامه داد: اقدامات اطلاعاتی پلیس در این زمینه به صورت غیرآشکار و شبانه‌روزی انجام می‌شود و اشراف اطلاعاتی خوبی داریم./ایلنا

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386