یکشنبه, 06 مهر 1399 ساعت 10:35 ب ظ - 09(Sep) 27 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

وزیر راه و شهرسازی گفت: تسریع در احداث بزرگراه اهر- تبریز از اولویت های این وزارتخانه است.

عباس آخوندی ظهر پنج شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان اهر توجه به راه های ارتباطی مناطق مرزی و راههای اتصال به آنها را از اولویت وزارت راه و شهرسازی عنوان کرد.
وی ادامه داد: بیشتر پیشرفت این جاده در دولت جدید بوده و تلاش داریم به دور از وعده تلاش هایمان را عملیاتی کنیم.
آخوندی افزود: ما باید با عملکردمان تبلیغ کنیم و دیگر دوران وعده های بی مورد به سر آمده است.
وی با اشاره به نقش جاده های ارتباطی مناطق مرزی در تبادلات تجاری و نقش آن در توسعه و درآمد توجه به راه های این مناطق را از برنامه های سالجاری این وزارت خانه برشمرد و افزود: مسیر تبریز- اهر، خداآفرین یک جاده ترانزیتی ارتباطی است که کشورهای آسیای میانه را به مرکز استان های آذربایجان شرقی و اردبیل وصل می کند و این امر در توسعه و شکوفایی منطقه نقش اساسی دارد.
وزیر راه و شهرسازی جاده اهر – تبریز را یکی از شریانهای اصلی و ارتباطی شمال شرق استان به جهت ارتباط با استان اردبیل و کشورهای ارمنستان و آذربایجان عنوان کرد و افزود: اجرا و تسریع در اجرای این پروژه در اولویت های مسئولان وزارت راه و شهرسازی قرار دارد و مسیر اهر تا گویجه بئل که یکی از مسیرهای سخت و کوهستانی بود در شرف اتمام بوده و بزودی شاهد بهره برداری از قطعه اول خواهیم بود.
وی به قطعات سوم و دوم نیز اشاره کرد و گفت: از قطعه سوم ده کیلومتر در شرف اتمام بوده و به زودی زیر ترافیک خواهد رفت و مابقی قطعه سوم و دوم نیز با تمهیداتی که اندیشیده شده در اجرای آنها در ۹۴ بیشتر از گذشته تسریع خواهد شد.
آخوندی با اشاره به وضعیت فعلی کشور در محدودیت اعتباری گفت: با این وجود اعتبارات جاده اهر- تبریز ۲۰۰  درصد افزایش یافته و تلاش داریم با تزریق اعتبار از منابع دیگر در پرداخت مطالبات پیمانکاران این پروژه تسریع و عملیات اجرایی آن نیز فعالتر شود.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386