شنبه, 05 بهمن 1398 ساعت 11:05 ق ظ - 01(Jan) 25 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

وزیر راه و شهرسازی گفت: تسریع در احداث بزرگراه اهر- تبریز از اولویت های این وزارتخانه است.

عباس آخوندی ظهر پنج شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان اهر توجه به راه های ارتباطی مناطق مرزی و راههای اتصال به آنها را از اولویت وزارت راه و شهرسازی عنوان کرد.
وی ادامه داد: بیشتر پیشرفت این جاده در دولت جدید بوده و تلاش داریم به دور از وعده تلاش هایمان را عملیاتی کنیم.
آخوندی افزود: ما باید با عملکردمان تبلیغ کنیم و دیگر دوران وعده های بی مورد به سر آمده است.
وی با اشاره به نقش جاده های ارتباطی مناطق مرزی در تبادلات تجاری و نقش آن در توسعه و درآمد توجه به راه های این مناطق را از برنامه های سالجاری این وزارت خانه برشمرد و افزود: مسیر تبریز- اهر، خداآفرین یک جاده ترانزیتی ارتباطی است که کشورهای آسیای میانه را به مرکز استان های آذربایجان شرقی و اردبیل وصل می کند و این امر در توسعه و شکوفایی منطقه نقش اساسی دارد.
وزیر راه و شهرسازی جاده اهر – تبریز را یکی از شریانهای اصلی و ارتباطی شمال شرق استان به جهت ارتباط با استان اردبیل و کشورهای ارمنستان و آذربایجان عنوان کرد و افزود: اجرا و تسریع در اجرای این پروژه در اولویت های مسئولان وزارت راه و شهرسازی قرار دارد و مسیر اهر تا گویجه بئل که یکی از مسیرهای سخت و کوهستانی بود در شرف اتمام بوده و بزودی شاهد بهره برداری از قطعه اول خواهیم بود.
وی به قطعات سوم و دوم نیز اشاره کرد و گفت: از قطعه سوم ده کیلومتر در شرف اتمام بوده و به زودی زیر ترافیک خواهد رفت و مابقی قطعه سوم و دوم نیز با تمهیداتی که اندیشیده شده در اجرای آنها در ۹۴ بیشتر از گذشته تسریع خواهد شد.
آخوندی با اشاره به وضعیت فعلی کشور در محدودیت اعتباری گفت: با این وجود اعتبارات جاده اهر- تبریز ۲۰۰  درصد افزایش یافته و تلاش داریم با تزریق اعتبار از منابع دیگر در پرداخت مطالبات پیمانکاران این پروژه تسریع و عملیات اجرایی آن نیز فعالتر شود.

 

 

 

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386