دوشنبه, 30 دی 1398 ساعت 06:13 ب ظ - 01(Jan) 20 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

استاندار آذربایجان شرقی گفت: مشکلات عرصه های اجتماعی تا حد زیادی به مشکلات اقتصادی گره خورده است.


استاندار آذربایجان شرقی گفت: مشکلاتی که در عرصه های اجتماعی وجود دارد تا حدود زیادی به مشکلات اقتصادی گره خورده است و با رفع مشکلات اقتصادی شاهد گره گشایی از بخش زیادی از مشکلات اجتماعی نیز خواهیم بود.

 محمد رضا پورمحمدی در چهل و هشتمین جلسه گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان که در اتاق بازرگانی برگزار شد اظهار داشت : توسعه کشور در گرو پیشرفت های علمی و فنی است، لذا باید با همه استعداد خود برای پیشبرد بخش تولید و پیشرفت اقتصادی استان تلاش کنیم.
وی با بیان اینکه اگر به پتانسیل ها و توانمندی های خودمان در تبریز و آذربایجان شرقی رجوع کنیم خواهیم توانست قابلیت های توسعه استان را به منصه ظهور برسانیم گفت: آذربایجان شرقی قابلیت های توسعه ای بزرگی در بخش صنعت و معدن دارد، اما ما تا کنون آنطور که باید از این قابلیت ها استفاده نکرده ایم.
پورمحمدی در ادامه با اشاره به اینکه من اطمینان خاطر می دهم که با همه استعداد خود برای پیشبرد بخش تولید و پیشرفت اقتصادی استان تلاش خواهیم کرد، افزود: مشکلاتی که در عرصه های اجتماعی وجود دارد تا حدود زیادی به مشکلات اقتصادی گره خورده است و با رفع مشکلات اقتصادی شاهد گره گشایی از بخش زیادی از مشکلات اجتماعی نیز خواهیم بود.
استاندار آذربایجان شرقی خاطر نشان کرد: توسعه کشور در گرو پیشرفت علمی، فنی و ایجاد فرصت های شغلی با توسعه بخش تولید است.

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386