جمعه, 22 آذر 1398 ساعت 01:40 ب ظ - 12(Dec) 13 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

رییس اداره مراقبت بیماریهای مرکز مدیریت بیماریهای واگیر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ویروس ابولا برای ورود به کشور تابع شرایط ویژه ای است که در حال حاضرهیچ یک از شرایط برای ورود ویروس ابولا در کشور وجود ندارد.

 

 «محمود سروش» مورد مشکوک به ابولا در بیمارستان شهدای تجریش تهران را تکذیب کرد و افزود: هیچ مسافر مشکوک به ویروس ابولا به کشور از مناطق آندمیک این بیماری وارد کشور نشده است.
وی ضمن تکذیب مورد مشکوک به ویروس ابولا در بیمارستان شهدای تجریش تهران که در برخی از سایت ها منتشر شده بود، گفت: مورد مشکوک به ابولا در بیمارستان شهدای تجریش از نظر اپیدمیولوژیک و تشخیصی، بیمار ابولایی نبوده و حال عمومی وی رو به بهبود و در حال ترخیص است .
وی همچنین، مسئول اعلام وجود بیماریهای واگیر اعم از بیماری های آنفولانزا، کرونا ویروس و ابولا در کشور را مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت بیان کرد و گفت: چنانچه هر مسئولی غیر از این مرکز در ارتباط با انتشار بیماری های واگیر در کشور خبری دهد مورد تایید وزارت بهداشت نیست.
بنابراین گزارش، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، مورد مشکوک به ویروس ابولا در بیمارستان شهدای تجریش تهران از بیمارستان های تحت پوشش این دانشگاه را تکذیب کرد.
«مسعود یاوری» با بیان اینکه تاکنون هیچ مورد مشکوکی از ابولا درهیچ یک از بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گزارش نشده است، افزود: اصولا در بیمارستان های دانشگاهی، بعد از مطرح شدن هر بیماری، علائم مشکوک به آن نیز بحث می شود که همین مسئله باعث می شود، چنین مواردی از بیماری ها بر سر زبان ها بیافتد.
وی در ارتباط با مورد مشکوک به ابولا در بیمارستان شهدای تجریش که از قول معاون درمان این بیمارستان عنوان شده بود، گفت: این مورد ثابت شده نبود.

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386