شنبه, 05 مهر 1399 ساعت 01:00 ب ظ - 09(Sep) 26 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

مدیر دفتر حج و زیارت استان آذربایجان شرقی گفت: زائران حج تمتع آذربایجان شرقی از نیمه دوم تیر ماه امسال عازم سرزمین وحی می شوند.

امیر روحی ملکی افزود: در حج تمتع سال 98 در مجموع 3 هزار 885 نفر از استان عازم مدینه منوره و مکه مکرمه خواهند شد و تعداد زائران نسبت به سال قبل حدود 700 نفر افزایش یافته است. روحی ادامه داد: این تعداد زائر در قالب 27 کاروان شامل یک هزار و 928 نفر مرد و یک هزار و 927 نفر زن هستند. وی با بیان اینکه هزینه سفر زائرین کشور بین ۲۱ تا ۲۸ میلیون تومان و متأثر از هتل های مدینه و ایستگاه پروازی است، تصریح کرد: مدت اقامت زائرین در مدینه ۵ شب و ۶ روز خواهد بود. روحی گفت: علاوه بر مسکن، خدمات مربوط به حمل و نقل، تغذیه و تدارکات، برنامه های فرهنگی و آموزشی و بهداشتی و پزشکی نیز در داخل کشور و در عربستان انجام می گیرد. مدیر حج و زیارت استان همچنین اذعان داشت: غذای زائرین در آشپزخانه های متمرکز با کیفیت بالا تهیه می شود که ذائقه کلی زائرین ایرانی در آن لحاظ شود. وی در پایان ضمن توصیه به رعایت قوانین و مقررات عربستان، گفت: حمل مواد مخدر و جاسازی آن و به همراه داشتن برخی اقلام دارویی، تبعات منفی زیادی داشته و موجب بازداشت و معاف از اعزام به حج می شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386