سه شنبه, 08 مهر 1399 ساعت 12:27 ق ظ - 09(Sep) 29 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان شرقی از میزبانی تبریز در برگزاری مسابقات مناظرات دانشجویی مراکز علمی کاربردی سراسر کشور خبر داد.


فرزان قالیچی گفت : مسابقات مناظره دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی همه ساله در سطح ملی بین دانشگاه‌های جامع علمی کاربردی استان‌های کشور برگزار می‌شود.
وی اضافه کرد: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر گفتمان سازی در دانشگاه‌ها و استقبال از کرسی‌های آزاد اندیشی، دانشگاه جامع علمی کاربردی در این زمینه پیشرو بوده و هر سال مسابقه مناظرات دانشجویان دانشگاه را به این منظور برگزار می‌‎کند.
وی بیان کرد: دانشگاه علمی کاربردی آذربایجان شرقی امسال از طرف ستاد مرکزی دانشگاه به عنوان میزبان این مسابقات انتخاب شده است، این مسابقات چند مرحله‌ای بوده و در ابتدا درمراکز آموزشی علمی کاربردی استان‌ها برگزار شد و در نهایت 16 تیم منتخب به مرحله نهایی راه یافتند.
قالیچی از برگزاری دوره مقدماتی مسابقات مناظرات دانشجویی طی روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته آینده خبر داد و گفت: دوره نیمه نهایی صبح چهارشنبه و مرحله نهایی نیز با حضور ریاست دانشگاه علمی کاربردی کشور، دکتر امید در استان ما برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: حدود 400 تیم و نزدیک به دوهزار دانشجو در این مسابقات شرکت داشتند که از این تعداد، 16 تیم وارد مرحله نهایی شده‌اند.
وی متذکر شد: طبق تفاهم نامه بین جهاد دانشگاهی و دانشگاه علمی کاربردی، متولی برگزاری و داوری مسابقات مناظرات دانشجویی دانشگاه‌های علمی کاربردی استان، شورای عالی انقلاب فرهنگی و جهاد دانشگاهی بوده و اقداماتی نیز برای برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی انجام شده است.
رئیس دانشگاه علمی کاربردی آذربایجان شرقی بیان کرد: تمامی تمهیدات برای برگزاری مسابقات اندیشیده شده و 16 تیم منتخب از 16 استان کشور پذیرش شده‌اند.
وی یادآور شد: با توجه به دوری مسیر، از تیم‌ها خواسته شده بود تا از مرحله نهایی مسابقات در استان خودشان، فیلمبرداری کرده و به دبیرخانه مناظرات دانشجویی در آذربایجان شرقی ارسال کنند، 26 فیلم ارسالی توسط داوران خبره و متخصص داوری شده است.
وی در خاتمه هدف عمده از برگزاری مسابقات دانشجویی را ایجاد شور و نشاط عنوان کرد و گفت: برگزاری این مسابقات فضا را برای انجام فعالیت‌های فرهنگی و دیده شدن دانشجویان و گفتمان سازی آماده کرده و نشست و برخواست دانشجویان با داوران مطرح نیز امتیاز بزرگی برای دانشجویان به شمار می‌آید.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386