شنبه, 25 مرداد 1399 ساعت 12:48 ب ظ - 08(Aug) 15 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

رئیس بیمارستان کودکان تبریز در خصوص عکس یک کودک تحت درمان در این بیمارستان در فضای مجازی توضیحاتی ارائه کرد.


توضیحات رئیس بیمارستان درباره انتشار عکس یک کودک در فضای مجازیبه ، دیروز عکسی از طرف پدر یک کودک یک سال و نیمه بستری شده در بیمارستان کودکان تبریز رسید که در آن پدر کودک مدعی شده است که زخم‌های روی بدن فرزندش در اثر کندن چسب و حساسیت‌های ناشی از آن است.
هادی موسوی، رئیس بیمارستان کودکان در این خصوص اظهار کرد: این کودک بیماری متابولیک زمینه‌ای دارد که جزو بیماری‌های نادر در کل دنیا محسوب می‌شود. 

وی افزود: کودک ساعت یک و نیم در حالت تب به بیمارستان مراجعه کرده است و ادعای پدر مبنی بر قصور پزشکی و پرستاری در نحوه کندن چسب صحت ندارد و حتی من این موضوع را به پدر کودک توضیح دادم. 
رئیس بیمارستان کودکان با اشاره بر اینکه در حال حاضر ۲۴۰ مریض در بیمارستان است که مورد مشابهی در هیچ‌کدام آنها وجود ندارد، گفت: اینکه یک پرستار خاصی قصور کرده و منجر به ایجاد زخم در بدن کودک شده نیز صحت ندارد زیرا همان پرستار به صورت همزمان ، هشت مریض دیگری هم دارد که در هیچ‌کدام آنها چنین موردی دیده نشده است. 
وی تاکید کرد: زخم‌های بدن کودک حتی در جاهای غیر رگ‌گیری هم مشاهده می‌شود که نشان‌دهنده این است که ارتباطی به زخم و کندن چسب و حساسیت ندارد. 
موسوی افزود: این ضایعات در بدن کودک ربطی به چسب و پرستار ندارد و ما مورد مشابهی در ادوار گذشته و الان نداریم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386