یکشنبه, 06 مهر 1399 ساعت 02:21 ب ظ - 09(Sep) 27 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

 فرماندار هشترود با بیان اینکه به هر کدام از معتادان پاک‌شده ۳۰ میلیون تومان وام پرداخت می‌شود گفت: در سالجاری یک میلیارد تومان تسهیلات کم بهره به این افراد پرداخت شده است.

به گزارش آی خبر به نقل از ایرنا ، امین امینیان روز شنبه در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر هشترود افزود: همچنین معتادان پاک شده در صورت درخواست تحت پوشش بهزیستی شهرستان قرار گرفته و از خدمات و حمایت این نهاد برخوردار می شوند.
وی همچنین از کشف ۵۰ کیلوگرم تریاک و ۲۵ کیلو گرم حشیش و دستگیری ۱۴۸ نفر و تشکیل پرونده قضایی برای ۷۶ نفر و دستگیری ۲ نفر مواد فروش در هشترود در سالجاری خبر داد.
فرماندار هشترود به غربالگری ۳۸ هزار و ۴۳۳ نفر از جمعیت بالای ۱۵ سال شهرستان خبرداد و گفت: نتیجه این غربالگری در ۲ هزار و ۹۸۳ نفر مثبت بود.

امینیان،  اجرای صحیح و دقیق طرح یاریگران زندگی را گامی موثر در راستای کاهش تقاضای مواد مخدر در شهرستان عنوان کرد و از اجرای طرح یاریگران زندگی در مدارس و دانشگاه های  شهرستان خبرداد و گفت: دانشگاه ها در جهت مبارزه با مواد مخدر تلاش کنند.
وی گفت: ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور سالانه بودجه ای خاص در اختیار دانشگاه ها قرار می دهد که باید در راستای مبارزه با این بلای خانمان سوز هزینه شود.
امینیان همچنین خواستار آموزش ۶ ساعته اجباری برای زوجین در زمینه اعتیاد شد و گفت: متاسفانه به علت کمبود اعتبار، تاکنون این کلاس ها برگزار نشده است.

شهرستان هشترود با ۵۷ هزار جمعیت در ۱۲۰ کیلومتری جنوب شرق تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386