جمعه, 04 مهر 1399 ساعت 06:32 ق ظ - 09(Sep) 25 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

 استاندار آذربایجان‌شرقی، حماسه ۹ دی را عامل وحدت و وفاق ملی دانست و تأکید کرد: این حادثه تاریخی باید فارغ از جریان‌های سیاسی و فکری مختلف مورد توجه و بررسی قرار گیرد.

به گزارش آی خبر به نقل از ایرنا ، محمدرضا پورمحمدی روز یکشنبه در هفتاد و نهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان، اظهار داشت: حماسه ۹ دی با حضور اقشار مختلف ملت ایران در صحنه رقم خورد و این روز، جلوه روشنی از وحدت و وفاق ملی بود.

وی با تأکید بر اینکه ۹ دی نباید به نفع هیچ جریانی مصادره شود، افزود: شکست فتنه ۸۸، تنها به واسطه تدابیر رهبر انقلاب و بصیرت مردم اتفاق افتاد.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین به انتخابات اسفند ماه امسال اشاره کرد و با اشاره به اقدامات انجام یافته در ستاد انتخابات استان، برگزاری انتخاباتی سالم و باشکوه، رعایت اصل بی‌طرفی و قانون‌مداری را هدف اصلی این ستاد عنوان کرد.

وی گفت: انتظار داریم شورای فرهنگ عمومی استان نسبت به شیوه تبلیغات نامزدهای انتخاباتی ورود کرده و چارچوبی اصولی در این زمینه تعیین کند.

پورمحمدی با تأکید بر پرهیز از ریخت‌وپاش در تبلیغات انتخاباتی، گفت: مردم از شیوه تبلیغات برخی نامزدهای انتخاباتی ناراحت و دل‌چرکین هستند و کسانی که قصد ورود به مجلس دارند باید از این اقدامات پرهیز کنند.

استاندار آذربایجان ‌شرقی همچنین به آخرین وضعیت مناطق زلزله‌زده شهرستان‌های میانه و سراب اشاره کرد و گفت: با همدلی و همکاری همه دستگاه‌های مسئول و اعضای ستاد مدیریت بحران استان، اسکان موقت آسیب‌دیدگان دو هفته بعد از زلزله به اتمام رسید و اکنون در مرحله آماده‌سازی مسکن دائمی برای زلزله‌زدگان هستیم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386