شنبه, 05 مهر 1399 ساعت 05:28 ب ظ - 09(Sep) 26 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

شهردار تبریز:

شهردار تبریز گفت: مردم حق دارند که از اقدامات و اطلاعات شهرداری که به عموم مرتبط است، مطلع باشند.


ایرج شهین باهر در صحن علنی شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به کلیات احکام برنامه پنج ساله شهرداری، اظهار کرد: احکام برنامه‌های پنج ساله شهرداری، یک برنامه کلان است که موضوعات ریز از آن استحصال می شود.
وی با اشاره به لزوم شفافیت در ارائه اطلاعات شهرداری، ادامه داد: مردم حق دارند که از اطلاعات عمومی شهرداری مطلع باشند. این اطلاعات به صورت شفاف در سایت شهرداری قرار می گیرد و مردم به راحتی می توانند از آن مطلع شوند.
شهردار تبریز بیان کرد: ما تا جایی که بتوانیم شفافیت در اطلاعات شهرداری را افزایش می دهیم و این در حالی است که در گذشته اینگونه نبود.
وی افزود: در این ارتباط ما طبق پیگیری های سال اول شورا پیش می رویم و این را حق عموم مردم می دانیم که از اطلاعات شهرداری مطلع باشند.
شهین باهر یادآور شد: یکی از دغدغه های شورا، کاهش هزینه های شهرداری است که در این ارتباط ما نسبت به سال گذشته ۱۷ درصد کاهش هزینه داشته‌ایم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386