دوشنبه, 06 بهمن 1399 ساعت 11:37 ق ظ - 01(Jan) 25 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه باید به وقت مردم ارزش داد، گفت: همه مسئولان برای کاهش بروکراسی اداری در دستگاه‌های اجرایی اهتمام جدی داشته باشند.

به گزارش آی نیوز به نقل از ایسنا محمدرضا پورمحمدی در دومین جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت استان، با قدردانی از تلاش مسئولان در راستای تحول و سلامت اداری، گفت: گزارش‌هایی که در این جلسه ارائه شد، مایه دلگرمی است؛ هرچند که نباید به این میزان، بسنده کرد و برای رسیدن به نتیجه مطلوب تلاش کرد.

وی با تاکید بر این‌که سلامت اداری باید به یک گفتمان تبدیل شود، گفت: تمام دستگاه‌های اجرایی، گزارش عملکرد خود در حوزه سلامت و تحول اداری و توسعه دولت الکترونیک را به استانداری اعلام کنند.

وی بر تلاش مسئولان برای کاهش بروکراسی زاید و وقت‌گیر اداری تاکید کرد و  گفت: وقت مردم بسیار باارزش است و نباید با هیچ بهانه‌ای از جمله قانون‌تراشی و اقدامات غیرضروری، رسیدگی به خواسته‌های مردم به تاخیر بیافتد.

پورمحمدی خاطرنشان کرد: در گذشته بررسی یک پرونده در کمیسیون ماده 5، ماه‌ها طول می‌کشید، ولی ما این فرآیندها را اصلاح کرده‌ایم و انتظار داریم تمام دستگاه‌های اجرایی نیز برای کاهش بروکراسی اداری تلاش کنند.

وی با اشاره به اینکه شاخص اعتماد عمومی به دستگاه‌های دولتی در استان پایین است، گفت: همه مدیران باید با اتخاذ سیاست‌های عملیاتی مناسب، برای افزایش رضایت‌مندی و بازگرداندن اعتماد عمومی تلاش کنند.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، در این جلسه موضوعاتی نظیر توسعه دولت الکترونیک، آموزش حقوق شهروندی برای اقشار مختلف مردم، شفافیت و تحول اداری برای جلوگیری از رانت و فساد در دستگاه های دولتی و اطلاع‌رسانی عملکرد دستگاه‌های اجرایی مورد بحث قرار گرفت.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386