پنج شنبه, 19 تیر 1399 ساعت 06:24 ق ظ - 07(Jul) 09 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

فرماندار ویژه میانه از افزایش سهمیه ۲ هزار واحد منزل مسکونی دائمی برای تخریب و بازسازی به ۲۸۰۰ واحد خبر داد و گفت: برای ساکنین فرعی و فصلی نیز تصمیمات و تسهیلاتی به تصویب رسیده است.

 

به گزارش آی نیوز ، محمدرضا مشایخی روز شنبه در جلسه ای با حضور اعضای شورای اسلامی شهرستان با اشاره به استمرار احداث منازل مسکونی دائم در این مناطق با توجه به مساعد بودن فعلی شرایط آب و هوایی و تجهیز انبار ترک به مصالح ساختمانی مورد نیاز گفت: با جدیت در ساخت اسکان های دائم شاهد به اتمام رسیدن اسکان دائم مردم  و اماکن دامی تا پایان فصل بهار سال آینده خواهیم بود.

وی همچنین با تاکید بر اینکه نباید خدمات دولت در حمایت از زلزله زدگان تضییع شود، اختصاص تسهیلات و امکانات در عرض ۴۸ ساعت پس از وقوع زلزله را توفیق بزرگی برای دولت برشمرد و اضافه کرد: خدمات دولت نباید مورد سوء استفاده برخی از افراد سودجو قرار گیرد.

مشایخی همچنین در ادامه به ارائه خدمات مختلف در اسرع وقت به زلزله زدگان بویژه امنیت بالا در این مناطق اشاره کرد و افزود: با توجه به فرهنگ بالای منطقه و پای کار بودن نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی هیچ مشکلی را شاهد نبودیم.

وی به فعالیت چشمگیر اعضای شورای شهرستان با استفاده از ابزار قانون و با توجه به محدودیت ها در سطح شهرستان اشاره کرد.

وی همچنین در خصوص بهبود وضعیت راه های روستایی و اینکه یکی از مطالبات اصلی شهرستان است خواستار همراهی و پیگیری اعضای شورای شهرستان برای رفع این مطالبه شد.

فرماندار ویژه میانه آگاهی بخشی در خصوص الگوی کشت بویژه در برنجکاری را ضروری دانست و افزود: امکاناتی مانند چاه جزو انفال بوده و روستائیان فقط بهره بردار هستند که در این راستا دولت می تواند برابر قانون برنامه های خود را در این خصوص اعمال کند زیرا عدم اعمال قانون مصرف بی رویه را سبب خواهد شد.

مشایخی در پایان با اشاره به گسترش اینترنت روستایی طی سال آتی و ارتباط تنگاتنگ با ارتباطات استان گفت: ۱۲۰ روستای میانه از اینترنت برخوردار بوده که در سال آتی به ۲۸۸ روستا رسیده و ۹۵ درصد از روستاهای ما از اینترنت روستایی برخوردار خواهند شد.

زلزله ۱۷ آبان با کانون ترک میانه موجب جان باختن ۵ نفر و خسارت به حدود ۵ هزار واحد مسکونی در شهرستان های سراب و میانه شد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386