چهارشنبه, 02 مهر 1399 ساعت 01:23 ب ظ - 09(Sep) 23 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی گفت: پروازهای ورودی و خروجی این فرودگاه طبق برنامه زمان بندی شده انجام می‌شود.

به گزارش آی نیوز ،رامین آذری، روز دوشنبه  با بیان اینکه با افزایش دید افقی در فرودگاه بین المللی مهرآباد و بازگشت وضعیت عادی به این فرودگاه پروازها به مقصد تبریز طبق برنامه انجام می شود، افزود: تنها پرواز ۱۱ و ۲۰ دقیقه اصفهان - تبریز شرکت ایران ایر باطل شده است.

وی اظهار داشت: پرواز ۶ و ۳۵ دقیقه تهران - تبریز شرکت ایران ایر نیز با تاخیر ساعت ۱۲ و ۵ دقیقه و پرواز ۸ و ۵۰ دقیقه تهران - تبریز شرکت آتا با تاخیر ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه انجام می شود.

مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی گفت: هم اکنون پرواز ۸ و ۳۵ دقیقه تهران - تبریز شرکت ایران ایرتور در فرودگاه تبریز بر زمین نشسته و سایر پروازهای این فرودگاه نیز طبق برنامه انجام می شود.

آذری، ادامه داد: روز گذشته به دلیل بارش سنگین برف کاهش دید افقی در فرودگاه مهرآباد تعداد ۱۶ پرواز ورودی و خروجی فرودگاه تبریز به مقصد شهرهای مختلف کشور باطل شده بود.

 فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز در شمالغرب شهرستان تبریز و در سال ۱۳۲۹ با ماموریت ارائه خدمات فرودگاهی، ناوبری و هوانوردی جهت پذیرش پروازهای داخلی و  بین المللی به منظور حمل و نقل مسافر و بار طراحی و احداث شده است و بصورت open sky و ۲۴ ساعته عملیاتی بوده و به دلیل واقع شدن در مرز و کریدورهای  هوایی بین المللی در ارائه خدمات ناوبری، رادار و هوانوردی به پروازهای داخلی و بین المللی به خصوص پروازهای عبوری بین المللی (over fly) بیشتر از مبداء و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به مقصد کشورهای آسیایی جنوب شرقی و آسیای میانه و بالعکس انجام می شود.

روزانه به صورت میانگین ۴۵ پرواز داخلی و ۶ پرواز خارجی در این فرودگاه انجام می شود./ایرنا 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386