شنبه, 29 شهریور 1399 ساعت 02:32 ب ظ - 09(Sep) 19 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

درصد و شصت و دومین جلسه شورای اسلامی کلانشهر تبریز مقرر شد که هزینه‌ کفن و دفن جانبازان ۲۵ درصد به بالا و همسران ایشان‌ رایگان می شود.

 

به گزارش آی نیوز، شهرام دبیری رییس شورای اسلامی شهر تبریز در نطق پیش از دستور ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام فاطمیه گفت: این روزها فرصتی برای بازخوانی سیره حضرت زهرا (س) است، امیدوارم همه ما زندگی آن بانوی بزرگوار را الگوی خود قرار دهیم.   شهرداری باید سهم تغییر کاربری‌های خود را تبدیل به پارک محله‌ای کند   ایرج شهین‌باهر، شهردار تبریز در این راستا عنوان کرد: از محل درآمد تغییر کاربری فضای سبز همیشه نمی‌توان پارک‌های محله‌ای ایجاد کرد.

وی ادامه داد: مگر می‌شود با تغییر کاربری ۲۰۰ متر فضای سبز، پارک محله‌ای ایجاد کرد!

فرج محمدقلیزاده، عضو شورای شهر تبریز نیز در این زمینه ابراز کرد: در طول سالها قانون برای توسعه فضای سبز از محل تغییر کاربری بود اما اجرایی نشد، برای تغییر کاربری‌های زیر ۵۰۰ متر هزینه در همان محل انجام شود.

ماده ۲۳ تعرفه عوارض محلی در زمینه سهم درخواست مجوز اختصاصی برای استفاده از مزایای ناشی از تغییر وضعیت اراضی و املاک شهری به تصویب رسید.

سهم استفاده شهرداری از ارزش اقتصادی و مزایای کاربری‌های جدید بر اساس طرح شهر

فریدون بابایی اقدم دیگر عضو شورای شهر در این خصوص توضیح داد:این طرح تفصیلی بر اساس جمعیت ۲۰ سال آینده فضای سبز و ورزشی را در نظر گرفته است.

عبدالله تقی‌پور دیگر عضو شورای شهر نیز در این خخصوص گفت:اینکه فضای سبز در طرح تفصیلی به فضای مسکونی تبدیل شود مغایر قانون است.

ماده‌ ۲۴ تعرفه عوارض محلی در زمینه سهم استفاده از ارزش اقتصادی و مزایای کاربری‌های جدید براساس طرح‌های شهری به تصویب رسید.

بهای خدمات و اجاره بهای تاسیسات مخابراتی و ارتباط شهری

محرم محمد زاده دیگر عضو شورای شهر در این خصوص اظهار کرد: ده سال دیگر امکانات دیجیتالی دیگر شهرها در تبریز وجود نخواهد داشت، زیرا زیرساخت‌ها فراهم نشده است.

ماده ۲۲ تعرفه‌ عوارض محلی در زمینه عوارض صدور مجوز احداث دکل، آنتن، تاسیسات مخابراتی و شهری که به جلسه امروز موکول شده بود به تصویب رسید.

کرایه ناوگان حمل‌ونقل اتوبوسرانی و عوارض اکران فضاهای تبلیغاتی شرکت واحد

براساس این مصوبه‌ اعضای شورای شهر تبریز افزایش ۲۵ درصدی  نرخ کرایه حمل و نقل اتوبوسرانی تبریز و حومه در سال آینده را تصویب کردند.

ماده ۲۵ تعرفه عوارض محلی در خصوص کرایه ناوگان حمل و نقل اتوبوسرانی و عوارض اکران در فضا‌های تبلیغاتی با اعمال تغییراتی به تصویب رسید.

تغییر بهای بلوک‌های وادی رحمت

ماده ۳۳ تعرفه عوارض محلی در زمینه بهای خدمات آرامستان‌ها با اعمال تغییرات به تصویب رسید.

با تصویب اعضای شورای شهر هزینه‌ کفن و دفن جانبازان ۲۵ درصد به بالا و همسران ایشان‌ رایگان شد.

ماده ۲۶ تعرفه‌عوارض محلی در زمینه بهای‌ خدمات گردشگری به تصویب رسید.

ماده ۲۷ تعرفه عوارض محلی در زمینه عوارض تبلیغات شهری به‌غیر از تابلو‌های معرفی با اعمال تغییرات به تصویب رسید.

ماده ۲۸ تعرفه عوارض محلی در زمینه بهای بلیط و عوارض تبلیغات قطار شهری با اعمال تغییرات به تصویب رسید.

لایحه شهرداری تبریز در خصوص اعطای تسهیلات تشویقی برای کاهش مبنای محاسبه عوارض ساختمانی به مناسبت گرامی داشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاباسلامی به میزان ۱۵درصد برای بهمن ماه و ۱۰ درصد برای اسفند ماه به تصویب رسید.

همچنین با پیشنهاد شهرداری مبنی بر کاهش ۳۰ درصدی عوارض مشاغل تا پایان سال ۹۸ موافقت شد.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386