شنبه, 29 شهریور 1399 ساعت 02:55 ب ظ - 09(Sep) 19 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی و امام‌جمعه تبریز با تاکید بر اینکه بسیجی کسی است که برای توسعه و پیشرفت کشور تلاش می‌کند، گفت: بسیجی به هیچ عنوان متحجر و خرافی نیست.

به گزارش آی نیوز ،حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی آل هاشم دوشنبه شب در جمع فرماندهان بسیج سپاه شهرستان تبریز، افزود: بسیجی مجاهد واقعی در تمام عرصه ها است که در وجود او افراط و بی‌انضباطی راه ندارد و بسیجی واقعی کسی است که عمیقا" متدین و به عبارتی اهل جذب است اما هیچ گاه اهل تساهل در اصول و آرمان ها نیست.

وی داشتن منظومه فکری اعتقادی و دینی، علمی و عدم سایش فکری در گذر زمان را از ویژگی های مهم و بارز بسیج برشمرد و اظهار داشت: این ویژگی ها بسیج را از دیگر تشکل ها و جریان ها متمایز می کند.

آل هاشم از بسیج به عنوان مجموعه نیرومند فرهنگی یاد و اضافه کرد: فرهنگ بسیج نه تنها در جمهوری اسلامی ایران، بلکه در همه جای منطقه و جهان سایه‌ گسترده است که این افتخاری برای نظام ما به شمار می رود.

وی با بیان اینکه بسیج در کنار تمام ماموریت های جهادی و شبه نظامی خود یک نهاد فرهنگ ساز است، یادآوری کرد: جامعه ما در حال حاضر به شدت به این فرهنگ نیازمند است.

آل هاشم ادامه داد: بسیج طی 40 سال گذشته همواره در روزهای دشوار و سخت بسیار کارساز و چاره ساز بوده است، همچنانکه در فتنه سال ۷۸ بسیج حافظ امنیت کشور شد و در فتنه ۸۸ نیز بسیج آرامش و امنیت را در کشور برقرار و در حوادث اخیر نیز در حفظ امنیت نقش بزرگی ایفا کرد.

وی بسیج را فرزند مسجد دانست که باید ارتباط خود را با مسجد را حفظ کند و هیات امنا، انجمن های اسلامی و پایگاه های بسیج در مساجد باید به دور از اختلاف و موازی کار، در کنار هم به مردم خدمت کنند.

امام جمعه تبریز گفت: فرهنگ بسیج با محوریت ارزش‌های دینی و انقلابی در تحولات نظام اسلامی نقش آفرینی کرده و این فرهنگ باید الگویی برای رشد فکری و اعتقادی نسل جدید باشد.

آل هاشم ادامه داد: بسیج تفکری است که به دلیل اهمیت بالایش همه اقشار جامعه به ویژه نوجوانان و جوانان برای آماده‌سازی و رشد تفکر عاشورایی و ادامه حرکت انقلابی باید در آن حضور داشته باشند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386