دوشنبه, 07 مهر 1399 ساعت 09:53 ب ظ - 09(Sep) 28 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

استاندار آذربایجان شرقی گفت: به‌رغم تنگناهای مالی و فشارهای اقتصادی ناشی از شرایط تحریم، ۲۴ پروژه راهسازی در استان به صورت همزمان اجرا می‌شود و حتی اجازه نداده‌ایم یک مورد از این پروژه‌ها تعطیل شود.

به گزارش آی نیوز ،محمدرضا پورمحمدی در آئین بهره‌برداری از فازهای دو، سه و چهار بزرگراه خواجه-ورزقان، راه و جاده را از جمله عوامل موثر در توسعه دانست و گفت: در سایه تلاش شبانه‌روزی پیمانکاران و مجریان، توانستیم ۴۸ کیلومتر از بزرگراه خواجه-ورزقان را همزمان با دهه فجر به مردم استان تقدیم کنیم.

وی افزود: امیدوارم باقی‌مانده این پروژه مهم در قالب دو فاز یک و پنج در سال آینده به بهره‌برداری برسد.

وی با اشاره به پیش‌بینی ۶۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل تمام فازهای این پروژه، اظهار داشت: تا کنون بیش از ۳۲۰ میلیارد تومان برای بهره‌برداری از این پروژه سرمایه گذاری شده و باقی‌مانده اعتبار مورد نیاز هم با مشارکت مجتمع مس آذربایجان تامین می‌شود.

وی تشریح کرد: به جرات اعلام می‌کنیم که اجرای این پروژه‌ها، آذربایجان شرقی را به یک کارگاه بزرگ عمرانی و راه‌سازی تبدیل کرده است.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، سعد محمدی، مدیرعامل شرکت صنایع ملی مس ایران نیز در این آئین از آمادگی کامل این شرکت برای تامین منابع مالی مورد برای تکمیل فازهای یک و پنج پروژه بزرگراه خواجه- ورزقان خبر داد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386